Hračky na dálkové ovládání

Obojživelné auto Nano VaporaceR Amphibious i RC auto Land Water Stunt to je jízda po zemi i po vodě. Nezapomeňte na vysílačky!

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Tank na dálkové ovládání

Tank s dálkovým ovladačem, infrared, 2,4 GHz. Tank aktivujete tlačítkem ON na jeho spodní straně. Tlačítkem FIRE na dálkovém ovladači spustíte zvukové a světelné efekty výstřelu.
999 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Trubková super autodráha

Trubkovou dráhu si sestavíte do tvaru, který chcete do výšky či šířky. Inspiraci na sestavení dráhy najdeš na obalu.
1 399 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH

Úžasný velký chameleon na ovládání

Mac Toys Úžasný chameleon na ovládáníMac Toys Úžasný chameleon na ovládání Mac Toys Úžasný chameleon na ovládáníMac Toys Úžasný chameleon na ovládání Item 1 of 3 Tento plastový chameleon je na dálkové ovládání. Ovladačem se ovládá chůze, změna barvy, otáčení očima, pohyb ocasu a vystrkování jazyka. Na jazyk chytá magnetické broučky Mění barvu. Hýbe ocasem. Vystrkuje jazyk, na který chytá hmyz. Vhodné pro děti od 5 let.
999 Kč s DPH
799 Kč s DPH

PAW PATROL autíčko s Chasem na dálkové ovládání

Ovládej vozidlo oblíbeného hrdiny Chase z Tlapkové Patroly pomocí dálkového ovladače. Tohle autíčko zvládnou ovládat i nejmenší děti pohybem vpřed a nebo pohybem dozadu, kdy autíčko i zatáčí.
849 Kč s DPH
749 Kč s DPH

Svítící levitující UFO

Aktivuje se vyhozením do vzduchu a dále se ovládá pohybem ruky. Stabilitu UFA zajišťuje gyroskop. Nabíjení přes USB kabel, který je obsažen v balení. V případě, že UFO zaletí na nedostupné místo, stačí stisknout kapesní ovladač (součást balení) a UFO hladce přistane.
899 Kč s DPH
749 Kč s DPH

PAW PATROL CHASE S MOTORKOU na dálkové ovládání

Plnohodnotně ovladatelná motorka s Chasem na dálkové ovládání. Figurka není odnímatelná. Vhodné od 4 let.
1 469 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH

Drak na dálkové ovládání

Okřídlený predátor může chodit a pohybovat hlavou i křídly a navíc mu svítí oči. Drak při chůzi vypouští z tlamy páru a děsivě řve.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Hlemýžď na ovládání

Malý hlemýžď na ovládání. Lehké ovlávání pomocí tlačítka dopředu a dozadu.
299 Kč s DPH
269 Kč s DPH

Policejní auto IRC pro nejmenší

Policejní auto na IRC ovládání pro nejmenší, vpřed jede rovně, dozadu zatáčí, blikající maják, max. rychlost až 2 km/h, délka autíčka je 27 cm.
949 Kč s DPH
849 Kč s DPH