Hrajeme si se zvířátky

V této kategorii najdete sběratelská zvířátka Collecta, Little Pony, Littlest Pet Shop, interaktivní zvířátka Fur Real Friends, ChiChi Love pejsky i kočičky, pohádková Hatchimals zvířátka...Také jsou zde plyšáci, koníci či dinosauři a draci...

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Babočka kopřivová

Plastová figurka Babočka kopřivová. Velikost cca 7 x 3 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
89 Kč s DPH
80 Kč s DPH

Bay hříbě

Krásná detailně propracovaná figurka.
189 Kč s DPH
170 Kč s DPH

Beruška

Plastová figurka Beruška. Velikost cca 5,5 x 3 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
89 Kč s DPH
80 Kč s DPH

Bobr

Krásná detailně propracovaná figurka.
89 Kč s DPH
80 Kč s DPH

Dartmoorský pony - černý

Krásná detailně propracovaná figurka.
149 Kč s DPH
134 Kč s DPH

Delfín skákavý

Plastová figurka Delfín skákavý. Velikost cca 9 x 2,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
69 Kč s DPH
62 Kč s DPH

Dinosaurus plast 14-19cm 6ks

Zajímá vás pravěk a dinosauři? Chcete mít doma sbírku všech druhů? Tato sada je vhodná pro všechny milovníky prehistorických zvířátek, obsahuje 6 ks dinosaurů o rozměru 14-19 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
219 Kč s DPH
159 Kč s DPH

FurReal Blueberry medvěd

Připravte se , že se zamiluejte do rozkošného medvídka, který je jako živý! Medvídek má až 100+ zvukových kombinací.
2 799 Kč s DPH
2 399 Kč s DPH

FURREAL FRIENDS pes GLAMALOTS

Majitelé mazlíčků je čím dál častěji oblékají do různých oblečků – a přesně o tom je také pes FurReal Big Wags. Tento pes se nemůže dočkat, až se projde po mole. Obsahuje oblečky a zkrášlující doplňky! Stejně jako všichni mazlíčci Walkalots i tato módní zvířátka dokážou chodit, vydávat zvuky, hýbat hlavou a dodávají se s vodítkem.
839 Kč s DPH
759 Kč s DPH

HATCHIMALS VÍLY PIXIES s křídly

Objev nejdivočejší Hatchimals víly Pixies s těmi nejkrásnějšími křídly. Hatchtopií se prohnala třpytková bouře a Pixies i Hatchimals teď mají divoká křídla. Každá z těchto super stylových Pixies má vlastní jedinečná nádherná látková křídla s výraznými vzory a speciální novinku. Každá z víl má jiný vzhled, dva tématické doplňky a nový design vajíčka, z něhož se líhne. Díky průhlednému obalu vajíčka získáš nápovědu, jaký styl Pixie je uvnitř – je zabalená v jejích nádherných křídlech. Pro vylíhnutí postavičky promáčkni srdce na přední straně vajíčka a odstraň jeho horní část. Když horní část vajíčka odstraníš, křídla se rozevřou a odhalí tvou dokonalou Vílu Pixie.
399 Kč s DPH
329 Kč s DPH

HATCHIMALS ZVÍŘÁTKA s křídly

Hatchtopií se prohnala třpytková bouře a proměnila křídla Hatchimals Pixies na divoká křídla. Tyto rozkošné postavičky Hatchimals mají ta nejkrásnější velká křídla, která spolu nádherně ladí. Existuje více než 10 stylů divokých křídel, jako jsou andělská, květinová, netopýří, obláčková a další. Plus nyní můžeš objevit ještě více překvapení: úplně nové líhnutí postavičky a devět různých typů křídel, jako jsou gumová, třpytkatá, potištěná a další. Každé nové vajíčko má design inspirovaný křídly, samotná divoká křídla najdeš venku z vajíčka. Rozbij vajíčko na přední straně a zjisti, jaký nový divoký kamarád se v něm skrývá.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Hroch mládě

Plastová figurka mládě hrocha. Velikost cca 7 x 4 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
69 Kč s DPH
62 Kč s DPH