Hračky na ovládání

Kobra, krysa, pavouk, tarantule, had a stonožka na dálkové ovládání? Ano jde to, těší se na hru plnou překvapení. Létající koule, planetka no vlastně UFO mohou vystrašit vrtulník. Uletí? Pozor je tu i ledový drak!

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Žralok na dálkové ovládání

žralok na dálkové ovládání, kterého můžeš vyzkoušet v bazéně, ve vaně, v moři… žralok má při plavání realistické pohyby a vypadá jako živý. Doba nabíjení 3 hodiny, doba jízdy 40...
898 Kč s DPH
680 Kč s DPH

Krysa na ovládání

Krysa na dálkové ovládání. Chodí všemi směry. Dvě barevná provedení.
449 Kč s DPH
385 Kč s DPH

Pavouk na ovládání

Pavouk na dálkové ovládání, který leze všemi směry. Postraš své kamarády.
549 Kč s DPH
385 Kč s DPH

Krysa R/C, krabice

Po zapnutí plastové R/C krysy v dolní části se jí rozsvítí oči a lze ovládačem nastavit směr buď dopředu nebo zatáčí doprava.
549 Kč s DPH
165 Kč s DPH

Tarantule RC

Po zapnutí plastové R/C tarantule v dolní části se jí rozsvítí oči, problikávají různými barvami a lze ovládačem nastavit směr buď dopředu, nebo zatáčí doprava.
479 Kč s DPH
138 Kč s DPH

R/C motorový člun

RC člun na ovládání. Jezdí dopředu, dozadu a dostran.
599 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Tank na ovládání

Tank s dálkovým ovladačem, infrared, 2,4 GHz. Tank aktivujete tlačítkem ON na jeho spodní straně. Tlačítkem FIRE na dálkovém ovladači spustíte zvukové a světelné efekty výstřelu.
1 199 Kč s DPH
806 Kč s DPH

Tank na dálkové ovládání

Tank s dálkovým ovladačem, infrared, 2,4 GHz. Tank aktivujete tlačítkem ON na jeho spodní straně. Tlačítkem FIRE na dálkovém ovladači spustíte zvukové a světelné efekty výstřelu.
1 199 Kč s DPH
831 Kč s DPH

Úžasný velký chameleon na ovládání

Mac Toys Úžasný chameleon na ovládáníMac Toys Úžasný chameleon na ovládání Mac Toys Úžasný chameleon na ovládáníMac Toys Úžasný chameleon na ovládání Item 1 of 3 Tento plastový chameleon je na dálkové ovládání. Ovladačem se ovládá chůze, změna barvy, otáčení očima, pohyb ocasu a vystrkování jazyka. Na jazyk chytá magnetické broučky Mění barvu. Hýbe ocasem. Vystrkuje jazyk, na který chytá hmyz. Vhodné pro děti od 5 let.
999 Kč s DPH
664 Kč s DPH

Hlemýžď na ovládání

Malý hlemýžď na ovládání. Lehké ovlávání pomocí tlačítka dopředu a dozadu.
399 Kč s DPH
250 Kč s DPH

Policejní auto IRC pro nejmenší

Policejní auto na IRC ovládání pro nejmenší, vpřed jede rovně, dozadu zatáčí, blikající maják, max. rychlost až 2 km/h, délka autíčka je 27 cm.
999 Kč s DPH
799 Kč s DPH