Gravitrax

GRAVITRAX kuličková dráha pro větší děti, dá se rozšiřovat o další prvky. Například katapult, kladivo, flip, mosty, tunely, výtah…..
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

GraviTrax Dráha

Prodlužte své dráhy! Tato sada vám umožní pozdvihnout vaši kuličkovou dráhu na vyšší úroveň.
539 Kč s DPH
479 Kč s DPH

GraviTrax Kladivo

Ať dá kladivo pořádnou ránu! Dodejte kuličce Kladivem nový impuls. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Magnetický kanon

Ještě více energie pro vaši kuličkovou dráhu! S Magnetickým kanónem bude kulička překonávat neuvěřitelné výškové rozdíly a kutálet se ještě déle.
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Smyčka

Prožeňte kuličku smyčkou! Zapojením Smyčky do startovní sady GraviTrax® bude vaše kuličková dráha napínavější. Kolik energie potřebuje kulička k tomu, aby se protočila Smyčkou?
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Flip

Dopravte svou kuličku o úroveň výš a vystřelte ji do opačného směru! Zapojte flip do Startovní sady GraviTrax a pusťte se se svou kuličkovou dráhou do skvělé akce! J
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Katapult

Překonávejte překážky! Díky Katapultu proletí vaše kulička vzduchem navzdory zemské přitažlivosti.
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Lanovka

Lanovka strčí do kuličky na druhé straně propasti a tím jí rozjede. Díky ní můžete zajímavě překonat i velké vzdálenosti a výškové rozdíly na trati.
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Lopatka

Získejte novou energii! S lopatkou se vaše kulička dokutálí ještě dále. Zapojením lopatky do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti. Jak dlouho se vaše kulička bude kutálet s lopatkou v dráze?
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Mosty

Tato sada doplní vaší stavebnici GraviTrax® o dva mosty a řadu drah. Mosty se před kuličkou samy rozbalí a umožní její přesun na vzdálenou část trati.
569 Kč s DPH
498 Kč s DPH

GraviTrax Skokan

Skokan vynese kuličku o poschodí výše a vytvoří tak působivý tranzitní tunel. Zábavný doplněk, díky kterému bude tvoje dráha propracovanější a zajímavější. Kam ho umístíš na tvé trase?
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Sopka

Sopka uvolní novou energii do vaší dráhy! Zapojte sopku do startovní sady GraviTrax pro ještě akčnější kuličkovou dráhu. Jak daleko a jak vysoko vaše kuličky pro výbuchu sopky poletí?
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

GraviTrax Startovní sada

GraviTrax vás vtáhne do světa stavění, fyzikálních zákonů v praxi a tvořivosti. S využitím 18 stavebních prvků můžete sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy.
1 499 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH