Vista ČR

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hra Mrňousku! Ukaž! Co víš?

Prověř si své vědomosti zábavnou formou. Budeš chytřejší než moudrá sova? Celkem 128 otázek ze 16 okruhů o zvířátkách, stromech, barvách, povoláních, ovoce a dalších zajímavých tématech.
749 Kč s DPH
629 Kč s DPH

Magický míček

Magic ball je oblíbená hra vhodná např. na dětskou oslavu nebo den dětí. Jak vysoko vyfoukneš míček a jak dlouho v této výšce vydrží? Potrénuj svůj dech.
99 Kč s DPH
89 Kč s DPH

SEVA DOPRAVA – Truck

"Pomáhám tátovi řídit kamion!" Se stavebnicí SEVA DOPRAVA Truck můžete stavět ze 402 dílů silný tahač, buginu, malý náklaďák a celou řadu dalších strojů a s nimi jezdit kam se vám jenom zachce... Hlavně se nenechte ve své fantazii omezovat. Doporučený věk od 6+
899 Kč s DPH
759 Kč s DPH

SEVA 1 Klasik

SEVA 1 je nejmenší ze základní řady Seva. Ze této stavebnice lze postavit jednoduché stavby - domeček, nákladní auto, letadlo, nábytek a další. Obsahuje i 4 kolečka pro vozidla.
499 Kč s DPH
359 Kč s DPH

SEVA 2 Klasik

Ze stavebnice SEVA 2 lze postavit větší stavby než z čísla 1, protože obsahuje více dílů - v návodu je např. vrtulník, letadlo, autobus, kolotoč. Rozdíl mezi Seva 1 a Seva 2 je pouze v množství dílků.
899 Kč s DPH
699 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA - Bitva

Stavebnice Seva ARMÁDA Bitva obsahuje 958 dílků, ze kterých si můžete sestavit např.: vrtulník, tank, jeap s dělem a nebo nosič raket.
1 799 Kč s DPH
1 499 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA - Letectvo

Stavebnice Seva ARMY 2 obsahuje 623 dílků, ze kterých si můžete sestavit vojenskou techniku, např. vrtulník či tank. Všechny díly jsou ve vojenských barvách.
1 049 Kč s DPH
899 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA – Speciální jednotka

Stavebnice SEVA Armáda Speciální jednotka obsahuje 162 dílků a je určena pro děti od 6 let. Ze stavebnice postavíte vojenský vrtulník nebo terénní auto.
459 Kč s DPH
399 Kč s DPH

SEVA Klasik– NEJVĚTŠÍ

Stavebnice Seva Klasik Největší obsahuje 1164 dílků. Balení je výhodné nejen pro školky a díky praktickému balení bude uklid také hračkou... Z dílků si můžete poskládat autíčka, loď, jeřáb, nábytek...Věkové určení 4+
1 699 Kč s DPH
1 399 Kč s DPH

Seva STAVÍME – Bungalov

Seva STAVÍME – Bungalow
1 079 Kč s DPH
971 Kč s DPH

SEVA VESMÍR Družice

"Dědo, postavíme družici a prozkoumáme s ní celý vesmír!" Se stavebnicí SEVA VESMÍR - družice sestavíte tři různé družice. A nejen ty. Složit si můžete vše co Vás napadne. U stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou.
1 099 Kč s DPH
899 Kč s DPH

SEVA VESMÍR Expedice Mars Jumbo

"Buď zdráv, pozemšťane! Zdravíme tě z Marsu." Se stavebnicí SEVA VESMÍR – Expedice Mars může Vaše vesmírná cesta začít. Postavte si raketoplán, vozidlo pro odebírání hornin nebo transportní vozidlo pro marsochod. A nejen ty. Složit si můžete vše.
2 539 Kč s DPH
2 099 Kč s DPH