Usínáčci, kolotoče ..

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fisher-Price KOLOTOČ 3 V 1 Rainforest

Hrací kolotoč 3 v 1 lze zavěsit nad postýlku, na kočárek, nebo na boudičku připevněte jen hudební hračku v podobě ptáčka, která přehrává uklidňující ukolébavky. Čtyři roztomilá zvířátka a 20 minut ukolébavek jsou tu pokaždé, když je čas na malý odpočinek nebo na spaní.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price NOVÝ KOLOTOČ nad postýlku Motýlci

Malá plyšová zvířátka „tančí“ dokola a zapojují miminko do hry. Ukolébavky a promítání na stropě vytvoří dokonale zklidňující prostředí, ideální pro příjemné usínání vašeho miminka. Až bude miminko o něco starší, můžete kolotoč od postýlky odpojit a používat jako noční osvětlení pro dětský pokoj.
1 599 Kč s DPH
1 399 Kč s DPH

Cotoons Hudební kolotoč 2v1

Hudební kolotoč Cotoons 2 v 1 se třemi sovičkami a se zvukovým senzorem pro dálkové ovládání. Kolotoč se spustí i v případě, že dítě pláče. 4 různé zvuky - 3 uklidňující a 1 neutrální. Měkké světlo měnící barvu promítá na stěnu květiny a motýly. Univerzální fixační systém. Když dítě povyroste, lze použít kolotoč jako hudební noční světlo tím, že se oddělí hlava kolotoče a postaví se na noční stolek. Po spuštění hraje 10 minut. Baterie 3 × 1,5V LR6. Rozměry kolotoče: 35 x 47 x 21 cm.
999 Kč s DPH
859 Kč s DPH

Fisher-Price KOLOTOČ a USÍNÁČEK Calming Clouds

Kolotoč a usínáček Fisher-Price® Calming Clouds ™ pomáhá vašemu dítěti zklidnit se na spaní pomocí pohybu nad jeho hlavou a uklidňující hudby, zvuků a světel. Díky praktickému zvukovému senzoru kolotoč automaticky znovu spustí uklidňující činnosti, když dítě vydá zvuk.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Vtech Zpívající kolotoč 3v1 (CZ)

Vtech Zpívající kolotoč v českém jazyce a s roztomilými ptáčky. Lze snadno a rychle připevnit na postýlku, kočárek i autosedačku. Otáčí se, hraje, zpívá krásné české písničky i popřeje dobrou noc. Příjemné světýlko (lze vypnou) dodává miminku pocit bezpečí. Zabudovaná funkce „aktivace hlasem“ pomůže uklidnit miminko i v případě, že se nečekaně probudí. Točící se ptáčci miminko uklidňují a rozvíjí zrakové vnímání miminka.
1 249 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Fisher-Price PLYŠOVÝ HROŠÍK projektor

Plyšový kamarád hrošík sedí na skříni nebo na stole a pomáhá uspávat děti. Naplňuje místnost hvězdným světlem a 30 minut hraje uklidňující ukolébavky, zvuky přírody nebo bílý šum....
849 Kč s DPH
749 Kč s DPH

Fisher-Price USÍNÁČEK VYDRA

Fisher-Price® Podřimující usínáček vydra je unikátní uspávací hračka, která pomáhá uklidnit vaše děťátko tak, jak to dokážete jen vy. Její hebké bříško se pohybuje nahoru a dolů, aby napodobovalo vaše dýchání a tím přirozeně uklidňovalo vaše děťátko za doprovodu 30 minut relaxační hudby, zvukových efektů a příjemných světýlek.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price projektor s motýlem PRO KLIDNÉ SNY

Vytvořte svému děťátku ideální prostředí pro spánek a odpočinek s tímto roztomilým medvídkem Butterfly Dreams. Postavte ho na komodu a vyberte z jeho uklidňujících funkcí dokonalou kombinaci, která nejlépe uspí vašeho miláčka. Pro větší pohodlí můžete nastavit automatické vypnutí po 10, 20 nebo 30 minutách.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price USÍNÁČEK JEŽEK

Fisher-Price® Usínáček ježek je roztomilý plyšový kamarád, který zajistí, že se vaše děťátko bude cítit spokojeně a společně si budete moci užít tolik potřebný a ničím nerušený spánek. Navíc má Usínáček ježek 4 různá nastavení, kterými ho lze v mžiku přizpůsobit neustále se měnícím potřebám vašeho dítěte.
599 Kč s DPH
539 Kč s DPH

Fisher-Price USÍNÁČEK obláček

Uspávací hračka Fisher-Price®, kterou lze přichytit k postýlce, je vyrobená z měkkých látek s několika barevnými světýlky vytvářejícími podmanivou uklidňující světelnou podívanou. Děťátko se uspává nejdříve během 10 minut světelných efektů doprovázených hudbou. Světýlka se poté vypnou a děťátko poslouchá dalších 10 minut hudební produkce, která mu pomůže přejít do říše snů.
1 199 Kč s DPH
959 Kč s DPH

Fisher-Price USÍNÁČEK NA POSTÝLKU s projekcí

Usínáčkem na postýlku s projekcí. S 25 minutami uklidňující hudby a zvuků přírody spolu s okouzlujícím promítáním barevných světýlek a zvířecích kamarádů na strop je tento usínáček perfektním doplňkem spánkových návyků vašeho děťátka a díky speciálně vyvinutému systému „Připravit, pozor a spinkej“, který byl vytvořen a schválenen experty na spánek a dětský rozvoj, bude vaše děťátko nejen usínat rychleji, ale také déle spát.
1 099 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price USÍNÁČEK Žirafa

Kromě uklidňujícího účinku má hudba také pozitivní vliv na rozvoj dětského sluchu. Díky gumovým nožičkám můžete žirafku postavit na komodu či stoleček, případně ji za poutko přichyťte ke kočárku nebo tašce na plenky a vyrazte ven na procházku! Funguje na 2 AA baterie, které nejsou součástí balení.
399 Kč s DPH
329 Kč s DPH