Orbico

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bing - mluvící plyšový

Plyšový mluvící BING populární pohádky králíček Bing. Je to skvělý společník, umí více než 15 frází. Když stiskneš knoflík/bříško uslyšíš jak Bing mluví. Je vyrobený z měkoučkého mazlivého vysoce kvalitního materiálu.
849 Kč s DPH
749 Kč s DPH

Bing čepice

Když zataháte za packy, tak čepice stříhá ušima. Vyrobeno z mimořádně měkkého plyšového materiálu, díky kterému je čepice velmi příjemná a krásná. Vhodné pro děti od 18 měsíců.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Bing domeček hrací sada

Malé děti nebudou milovat nic jiného, než tyto hrací sady. Pokojíček lze otevřít, obsahuje figurku a příslušenství. Tyto hrací sady jsou kompatibilní s Bingovým vláčkem. Velikost 20 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců.
599 Kč s DPH
549 Kč s DPH

Bing pískací a mluvící taxík

Bing a jeho troubící taxi z populární pohádky králíček Bing je vyrobený z kvalitného plastu a má rozvíjet dětské motorické vlastnosti. Nechá se roztlačit a obsahuje pískadlo. Vhodné pro děti od 18 měsíců.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Bing Vláček

Vagonky jsou domečky s doplňky, které se dají vyjmout a hrát si s nimi zvlášť. Zmáčkněte komín na lokomotivě ... rozsvítí se světlo a uslyšíte zvuky a melodii k seriálu Bing. Délka vláčku je 40 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců.
1 199 Kč s DPH
1 079 Kč s DPH

Krysa R/C, krabice

Po zapnutí plastové R/C krysy v dolní části se jí rozsvítí oči a lze ovládačem nastavit směr buď dopředu nebo zatáčí doprava.
549 Kč s DPH
459 Kč s DPH

BING A FLOP figurky

Sada dvou postav BING a FLOP z populární pohádky králíček Bing. To jsou dva hrdinové, které děti zbožňují. Díky figurkám z vysoce kvalitního plastu si vaše dítě bude moci zahrát...
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

BING A SULA figurky

Sada dvou postav BING a SULA z populární pohádky králíček Bing. To jsou dva hrdinové, které děti zbožňují. Díky figurkám z vysoce kvalitního plastu si vaše dítě bude moci zahrát...
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

BING A SULA PLYŠ výška 20 cm

Plyšové postavičky BING, SULA a PANDO z populární pohádky králíček Bing. To jsou hrdinové, které děti zbožňují.
399 Kč s DPH
359 Kč s DPH

BING figurky - sada

Sada 6 postav z populární pohádky králíček Bing. Sada obsahuje všechny oblíbené postavičky ze seriálu: Bing, Flop, Sula, Amma, Pando a Charlie.
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Bing oblékací s batůžkem

Oblékací Bing nabízí spoustu skvělých aktivit, včetně odnímatelné obuvi (jedna má tkaničky, druhá suchý zip). Králíček má na zádech svůj speciální batoh ve tvaru rakety, na kterém je obrázek kamaráda Hoppity.
699 Kč s DPH
649 Kč s DPH

BING plyš JUMBO 50 cm

Králíček Bing se jistě rychle stane jedním z nejoblíbenějších mazlíčků vašeho dítěte. Vyprodáno poslední kousek získejte v SOUTĚŽI na našem facebooku Planeta-hraček.cz
1 099 Kč s DPH
949 Kč s DPH