Mattel

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Barbie Dreamhouse ZPĚVAČKA se zvuky

Vraťte se s panenkou Barbie® Malibu v charakteristickém kostýmu k památnému vystoupení z pořadu Barbie: Dreamhouse adventures™. Jste připraveni stát se středem pozornosti? Když...
1 099 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Barbie - MODEL KEN

Panenky z kolekce Model Ken jsou vždy v pohodě, protože se ve svém módním oblečení podle svého vkusu cítí opravdu dobře. Kenové vypadají ve svých univerzálních oblečcích s vhodnými botami velice elegantně
399 Kč s DPH
356 Kč s DPH

Barbie BALERÍNA

Staň se středem pozornosti s těmito překrásnými Barbie® balerínami (prodávají se samostatně), které jsou připravené ovládnout jeviště.
459 Kč s DPH
399 Kč s DPH

BARBIE Dreamhouse Adventures

Panenka Barbie®, která je inspirována dobrodružstvími ze seriálu Barbie™ Dreamhouse Adventures.
529 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Barbie GLITZ panenka

Panenka Barbie® je vždy na seznamu těch nejlépe oblečených a tyto trendy vzhledy jsou rukopisem Barbie®! S živůtkem na jedno rameno a třpytivým potiskem jsou šaty ideální pro všechny druhy akcí. Stříbřité boty a sladěný náramek dotváří outfit každé panenky.
399 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Barbie CHELSEA A KABRIOLET s nálepkami

Fantazie dětí objeví nekonečné možnosti hraní, jakmile vyrazí na cestu s panenkou Chelsea™ a jejím štěňátkem v rozkošném, jednorožci inspirovaném autě! Mimořádně roztomilé vozidlo...
729 Kč s DPH
641 Kč s DPH

Barbie CHŮVA + MIMINKO s doplňky

Malé děti mohou být chůvou díky panence Barbie® Skipper ™ Babysitters Inc. ™ a sadami příslušenství, které obsahují panenku Skipper ™, panenku miminka a rekvizity pro vyprávění příběhů, které pomohou hravě ztvárnit okamžiky péče o dítě. Každá panenka chůva je připravena pečovat o rozkošnou panenku miminko pomocí čtyř doplňků – některé mají rukojeti, které se vejdou do rukou panenek pro aktivní hraní rolí.
679 Kč s DPH
603 Kč s DPH

Barbie CHŮVA herní set

Vyzkoušej si roli chůvy a užij si společně s panenkou Barbie® Skipper™ spoustu zábavy při hlídání a péči o děti.
999 Kč s DPH
901 Kč s DPH

Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU herní set

Objevte svět pečovatelství s herní sadou Barbie® Klinika 1. pomoci s lékařskou! Když si dívky hrají s Barbie®, představují si, čím vším se mohou stát, a ty, které rády pečují o ostatní, mohou provozovat kliniku 1. pomoci! Klinika obsahuje lekařku Barbie® brunetku (30,4 cm) a 4 hrací plochy: ordinaci, vyšetřovací stůl, rentgenový přístroj a dárkový obchod.
2 899 Kč s DPH
2 599 Kč s DPH

Barbie LOVE OCEAN plážový bar

Barbie® miluje oceán a není ji osud naší planety lhostejný! Tato kolekce je zcela inovativně vyrobena z recyklovaného plastu vylovenéno z oceánu a veškeré textilní doplňky ze 100% recyklovaného materiálu. Panenka Barbie® NENÍ součástí balení!
899 Kč s DPH
260 Kč s DPH

BARBIE MALIBU 50. výročí

Tyto panenky Barbie® oslavují významnou příležitost jedinečným vzhledem a doplňky, které si děti a sběratelé zamilují.
399 Kč s DPH
356 Kč s DPH

Barbie MIMINKO HERNÍ SET

Vyzkoušej si roli chůvy a užij si společně s panenkou Skipper™ spoustu zábavy při péči o malé miminko.
469 Kč s DPH
433 Kč s DPH