Kinetický písek

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

KINETIC SAND voňavý tekutý písek

Přivoňte si, míchejte, hnětejte, krájejte, tvořte a bavte se s novým voňavým kinetickým pískem Kinetic Sand. Voní jako třešně, Jablka, malé vanilkové dortíčky Cupcake, nebo jako čokoláda (každý se prodává samostatně). Vůně můžete míchat a vytvářet nové voňavé a barevné kombinace. Kinetický písek nikdy nezaschne. Neobsahuje pšenici, lepek ani kasein. Obsahuje 227 g.
199 Kč s DPH
131 Kč s DPH

KINETIC SAND balení barevných písků 0,9kg

Míchejte, tvarujte a vytvářejte vše, co si dokážete představit s barevným balíčkem Kinetic Sand 0,9kg! Kinetic Sand je originální kouzelný, tvarovatelný písek.
349 Kč s DPH
246 Kč s DPH

KINETIC SAND přírodní tekutý písek 1,4kg

Přenes si domů zábavu z pláže díky sadě KS Plážový písek! S tímto senzorickým pískem mohou děti tvarovat a stavět písečné hrady, hloubit příkopy a popustit uzdu své fantazii, vytvářením všeho, co budou chtít bez použití vody.
399 Kč s DPH
289 Kč s DPH

KINETIC SAND duhové kelímky písku

Míchej, modeluj a tvoř cokoli, co si jen dokážeš představit, s jedním balením kinetického Duhového písku. Toto 140g balení s formičkami ve tvaru hradu obsahuje čtyři barevné vrstvy. Kinetický písek je z přírodního písku a neobsahuje pšenici, lepek ani kasein.
129 Kč s DPH
67 Kč s DPH

KINETIC SAND voňavé kopečkové zmrzliny

Děti si na písku rády hrají na zmrzlináře. S kinetickým pískem se zmrzlinové výtvory vždy podaří podle přání a voňavý písek ještě víc působí na smysly než kdy dřív. Protože magický kinetický písek ze Švédska lepí k sobě, obzvlášť dobře se tvaruje a modeluje. Dají se z něj vytvořit zmrzlinové poháry s výbornou polevou, vafle se zmrzlinou a další dobroty.
549 Kč s DPH
368 Kč s DPH