Kinetický písek

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

KINETIC SAND kreativní dílna

Sada Kreativní dílna obsahuje 0,9 kg mix barevných Kinetických písků a více jak 10 tvořítek a nástrojů pro tvorbu unikátních výtvorů. Vhodné od 3 let.
729 Kč s DPH
599 Kč s DPH

KINETIC SAND mořská mušle

Tato varianta Kinetického písku v podobě mořské mušle přináší v každém balení kombinaci barevného a přírodního písku. Smíchej je dohromady, rozmělňuj, krájej, formuj do různých tvarů. Obal je zároveň formička pro pvorbu hradeb. Neobsahuje pšenici, lepek ani kasein. Obsah 127 g.
99 Kč s DPH
89 Kč s DPH

KINETIC SAND voňavý tekutý písek

Přivoňte si, míchejte, hnětejte, krájejte, tvořte a bavte se s novým voňavým kinetickým pískem Kinetic Sand. Voní jako třešně, Jablka, malé vanilkové dortíčky Cupcake, nebo jako čokoláda (každý se prodává samostatně). Vůně můžete míchat a vytvářet nové voňavé a barevné kombinace. Kinetický písek nikdy nezaschne. Neobsahuje pšenici, lepek ani kasein. Obsahuje 227 g.
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

KINETIC SAND Základní krabice tekutý písek 227g

Základní krabice tekutého písku Kinetic Sand. Vyrábí se ve čtyřech různých barvách. Kinetic Sand nikdy nezatvrdne.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

KINETIC SAND kufřík s nástroji

Jediný Kinetic Sand hrací set, který ti ukáže unikátní vlastnosti písku. Plň válce znovu a znovu pro nekonečnou hru. Nakombinuj nástroje a 3 základní barvy pro vlastní písečný efekt. Obsahuje: 2 Sandwhirlz válce, 6 exkluzivních efektových nástavců, 1 píst, 3 barvy písku (0,9 kg), 1 lžíce, 1 stojánek na telefon, 1 znovupoužitelný kufřík.
729 Kč s DPH
629 Kč s DPH

KINETIC SAND balení barevných písků 0,9kg

Míchejte, tvarujte a vytvářejte vše, co si dokážete představit s barevným balíčkem Kinetic Sand 0,9kg! Kinetic Sand je originální kouzelný, tvarovatelný písek.
349 Kč s DPH
289 Kč s DPH

KINETIC SAND přírodní tekutý písek 1,4kg

Přenes si domů zábavu z pláže díky sadě KS Plážový písek! S tímto senzorickým pískem mohou děti tvarovat a stavět písečné hrady, hloubit příkopy a popustit uzdu své fantazii, vytvářením všeho, co budou chtít bez použití vody.
399 Kč s DPH
329 Kč s DPH

KINETIC SAND velký písečný hrad

Sada Zámek na pláži poskytuje tvůrčím dětem hodiny nápadité zábavy. Hodí se pro stavění hradů nebo domů. Pomocí speciálního kinetického písku mohou děti postavit cokoli chtějí a mohou ho používat znovu a znovu, protože nikdy nevyschne.
699 Kč s DPH
549 Kč s DPH

Play-Doh písek samostatné kelímky

Vypadá, pohybuje se a teče jako písek. Tvarujte a formujte sliz, jak se vám líbí! Udržujte mimo koberce a látky.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

KINETIC SAND duhové kelímky písku

Míchej, modeluj a tvoř cokoli, co si jen dokážeš představit, s jedním balením kinetického Duhového písku. Toto 140g balení s formičkami ve tvaru hradu obsahuje čtyři barevné vrstvy. Kinetický písek je z přírodního písku a neobsahuje pšenici, lepek ani kasein.
129 Kč s DPH
99 Kč s DPH

KINETIC SAND voňavé kopečkové zmrzliny

Děti si na písku rády hrají na zmrzlináře. S kinetickým pískem se zmrzlinové výtvory vždy podaří podle přání a voňavý písek ještě víc působí na smysly než kdy dřív. Protože magický kinetický písek ze Švédska lepí k sobě, obzvlášť dobře se tvaruje a modeluje. Dají se z něj vytvořit zmrzlinové poháry s výbornou polevou, vafle se zmrzlinou a další dobroty.
549 Kč s DPH
469 Kč s DPH