"Učíme se hrou"

Hra školou, elektrická násobilka, školička, magnetická písmena a číslice,Voltík. S těmito hrami mohou děti zábavnou formou rozvíjet své schopnosti.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

PEXI ČÍSLOHRANÍ (10 her v 1) - vzdělávací hra

Hra „ČÍSLOHRANÍ“ je skvělá zábava, pro 1 až 4 hráče od 4 let, ale současně i velmi dobrá pomůcka při výuce dětí předškolního věku. Během hry děti poznávají čísla i způsoby jejich zapisování, rozvíjejí si postřeh, logické myšlení, paměť, manuální dovednosti, soustředění a trénují reflexy.
279 Kč s DPH
224 Kč s DPH

PEXI Hra školou® - POZNEJ - PŘED A PO

Naučné hraní pro malé zvědavce od 4 let, při kterém poznávají a upevňují znalosti o tom co se děje PŘED a co PO. Každý případ se skládá ze 3 kartiček s vyobrazením události. Dětem při skládání pomáhají tvary dílků.. Hra školou® POZNEJ - PŘED A PO je naučná hra pro deti od 4 let.
249 Kč s DPH
200 Kč s DPH

PEXI Hra školou® - ZVÍŘÁTKA Souvislosti

Hra školou® ZVÍŘÁTKA je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, logiského myšlení a zrakové percepce. Skládá se ze 48 dílku s obrázky, které jsou spojené do dvojic a tvoří 24 sad. Princip hry je ve vyhledávání a sestavování správných dvojic. Každou dvojici tvoří dílek s obrázkem zvířátka a dílek s obrázkem jedné části jeho tela. Mezi rozloženými a promíchanými dílky děti hledají správnou dvojici zvířátka a jeho části. Při hře si děti zlepšují zrakovou percepci, hledání souvislostí a rozvíjí postřeh.
249 Kč s DPH
200 Kč s DPH

Moje tělo

Jsi zvědavý, jak vypadá tvoje tělo zevnitř? S touto sadou se to dozvíš!
449 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Hra Šílený profesor CZ

Šílený profesor. Hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. Vhodné pro děti od 8 let.
799 Kč s DPH
649 Kč s DPH

Hra školou® - BARVIČKY

Ocenění Hračka roku 2018 - 3.místo. HRA ŠKOLOU® - BARVIČKY je naučná hra pro děti od 3 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet své schopnosti. Učí se rozpoznávat...
249 Kč s DPH
200 Kč s DPH

Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO

Ocenění Hračka roku 2018-3.místo. HRA ŠKOLOU® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO, je naučná hra pro děti od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť. Pomocí...
249 Kč s DPH
200 Kč s DPH

ČÍSLA Dřevěné kostky

20 kostiček s čísly a znaménky originálně ilustrovaných českou ilustrátorkou Petrou Vybíhalovou. Tvoření příkladů zábavnou formou.
359 Kč s DPH
319 Kč s DPH

Hra školou - Správný čas

Naučná hra pro děti od 5 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou poznávání hodin tím, že přiřazují kartičky ke správnému času. Tvar dílku puzzle jim napoví.
259 Kč s DPH
200 Kč s DPH

Hra Mluvím správně

Logopedická hra, která u dětí rozvíjí řeč v oblasti ostrých a tupých sykavek a r,ř. Rozšiřuje aktivní slovník dětí a lze ji použít ke hře doma, ve škole i k práci logopeda.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Hra školou - Najdi maminku

Alexander Najdi maminku je zábavná skládačka, s jejíž pomocí se děti naučí poznávat a správně pojmenovat běžná zvířata. Úkolem je najít mláďátku maminku, tvar kartiček dětem napoví.
249 Kč s DPH
200 Kč s DPH

Hra Povím Ti, mami

Didaktická hra pro děti od 3 let, která učí chápat zábavnou formou časové posloupnosti a rozvíjí vyjadřovací schopnosti dětí. Povídejte si s dětmi pomocí obrázků.
259 Kč s DPH
207 Kč s DPH