Experimentální hry

Experimentální hračky pro děti jsou velmi důležitou didaktickou pomůckou na cestě za poznáním. Pomohou dětem objastnit zvídavé otázky prostřednictvím hry či jednoduchého a bezpečného experimentu. Hry značky KidzLabs 4M, vzdělávací hračky, vědecké, výtvarné a řemeslné přístroje, robotické soupravy a další.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Antigravitace

Sestrojte si mechanismus na pozorování magnetické levitace. Sada obsahuje pomůcky na 7 projektů, které vzdorují gravitaci. Budete sami překvapeni!
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Model super rychlého vlaku

Vyzkoušej si, jak funguje super-rychlý vlak na základě magnetické levitace. Fungují tak nejrychlejší vlaky na světě. Sestav si jeho model!
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Rostliny v bludišti

Vědecký projekt o pozorování růstu rostlin. Sledujte, jak rostlina hledá cestu v bludišti, kterou můžete sami navrhnout. Sada obsahuje kontejner, lupu, kapátko. Neobsahuje půdu a...
339 Kč s DPH
305 Kč s DPH

Dětský Detektor kovů

Potřebuješ najít něco kovového? Použij k tomu detektor kovu. Je to jednoduché. Detektor kovů na baterie: 2 x 1.5V AG13/LR44 /nejsou součástí/.
229 Kč s DPH
199 Kč s DPH

KidzLabs - Cintronové hodiny

Tyto hodiny pohání místo baterie citron? Ano, jde to! Vyzkoušejte si ...
149 Kč s DPH
119 Kč s DPH

KidzLabs Chladící robot

Navíjejte roverová kola a pohybujte strojkem kolem lenice. Sledujte, jak se autíčko pohybuje nahoru po povrchu lednice a popírá zákony gravitace. Je to naprosto úžasný vědecký přístroj.
149 Kč s DPH
119 Kč s DPH

KidzLabs - Mikro raketa

Staň se raketovým vědcem. Stačí jen přidat ocet a sodu a dívat se na to. 3 ... 2 ... 1 ... Start!
149 Kč s DPH
119 Kč s DPH

KidzLabs Sopka

Jak funguje sopka a jak poté vytéká láva ven. S touto vědeckou sadou bude učení zábava. Položte na dlaň přirozený zázrak světa – sopku. Ohromte své kamarády a rodinu všemi těmito mini erupcemi. Je to skvělý vědecký přístroj. Vhodné od 8 let.
159 Kč s DPH
129 Kč s DPH

KidzLabs Svítící lebka

Použij ruku ve fyziologii! Nauč se více o struktuře své lebky s chladným a luminiscenčním přívěskem na klíče v podobě lidské lebky. Bav se při dotýkání a zkoušením měkkého mozku.
119 Kč s DPH
99 Kč s DPH

KidzLabs Bramborové hodiny

Vytvoři si bramborové hodiny. Bez použití baterií ti budou fungovat digitální hodiny. Jak zajímavé!!
319 Kč s DPH
269 Kč s DPH

KidzLabs Trávicí systém

Jak funguje trávení? Všechno se dozvíš s touto sadou. Je to zajímavé. Tak do toho!!
349 Kč s DPH
259 Kč s DPH

KidzLabs Věda o přežití

Fantastická sada pro všechny dobrodruhy. Věda nepatří jen do školy. Tato sada pro přežití vás naučí, jak se pomocí vědy dostat z problémů ve volné přírodě. Rozměry balení jsou 17 cm x 22 cm x 6 cm. Určeno pro děti od 8 let.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH