Stavebnice WalachiaČR

Česká firma vyrábí dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32 z masivního bukového dřeva a slepovací stavebnice z borového dřeva. Pro výrobu používá dřevo výhradně z českých lesů. Stavebnice WALACHIA® získaly ocenění „Správná hračka“, které dostávají hračky vyhovující řadě kritérií od kvality přes zdravotní bezpečnost a hygienu až po edukativní přínos pro dítě.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

Walachia Alpská chata

Dřevěná slepovací stavebnice. Stavby se slepují lepidlem na papír a dřevo, které není součástí balení. Počet dílů: 102. Rozměry složené stavebnice: 18 x 17 x 14 cm Věk: 8+
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Walachia Fojtství

Dřevěná stavebnice Walachia ke slepení - Fojtství. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
659 Kč s DPH
599 Kč s DPH

Walachia Hasičská zbrojnice

Dřevěná slepovací stavebnice obsahuje dřevěné hranolky daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na střechy a štíty, kartonové výseky oken a dveří i předtištěné papírové potisky.
549 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Walachia Hospoda

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia - Hospoda. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
459 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Walachia Hrad

Dřevěná stavebnice Walachia ke slepení - Hrad. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32. Základem jsou dřevěné hranolky...
1 399 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH

Walachia Hrázděná kovárna

Dřevěná slepovací stavebnice obsahuje dřevěné hranolky daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na střechy a štíty, kartonové výseky oken a dveří i předtištěné papírové potisky. Součástí stavebnice je schematický montážní plán. Ke slepení se používá lepidlo na dřevo a papír. Není součástí balení.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Walachia Hrázděný špíchar

Dřevěná slepovací stasvebnice ve které je vše potřebné k sestavení včetně návodu. Ke slepení se používá lepidlo na dřevo a papír. Není součástí balení.
479 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Walachia Hrázděný vodní mlýn

Dřevěná slepovací stasvebnice ve které je vše potřebné k sestavení včetně návodu. Ke slepení se používá lepidlo na dřevo a papír. Není součástí balení.
549 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Walachia Chaloupka

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia - Roubená chaloupka. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

Walachia Chalupa

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia - Roubená chalupa. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Walachia Kolna

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia - Kolna. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
449 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Walachia Kostel

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia - Kostel. Slepovací stavebnice Walachia jsou dřevěné modely domečků a staveb z Valašského kraje v měřítku 1:32.
449 Kč s DPH
389 Kč s DPH