Stavebnice SEVA ČR

Seva je ryze česká stavebnice vyráběná více než 40 let v Semilech. Pomáhá dětem zdokonalovat jemnou motoriku a rozvíjí jejich kognitivní schopnosti jako je paměť, koncentrace, pozornost, rychlost myšlení a porozumění informacím. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

SEVA 1 stavebnice Klasik

SEVA 1 je nejmenší ze základní řady Seva. Ze této stavebnice lze postavit jednoduché stavby - domeček, nákladní auto, letadlo, nábytek a další. Obsahuje i 4 kolečka pro vozidla.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

SEVA 2 stavebnice Klasik

Ze stavebnice SEVA 2 lze postavit větší stavby než z čísla 1, protože obsahuje více dílů - v návodu je např. vrtulník, letadlo, autobus, kolotoč. Rozdíl mezi Seva 1 a Seva 2 je pouze v množství dílků.
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH

SEVA Klasik stavebnice – NEJVĚTŠÍ

Stavebnice Seva Klasik Největší obsahuje 1164 dílků. Balení je výhodné nejen pro školky a díky praktickému balení bude uklid také hračkou... Z dílků si můžete poskládat autíčka, loď, jeřáb, nábytek...Věkové určení 4+
1 799 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

SEVA DOPRAVA stavebnice – Truck

"Pomáhám tátovi řídit kamion!" Se stavebnicí SEVA DOPRAVA Truck můžete stavět ze 402 dílů silný tahač, buginu, malý náklaďák a celou řadu dalších strojů a s nimi jezdit kam se vám jenom zachce... Hlavně se nenechte ve své fantazii omezovat. Doporučený věk od 6+
979 Kč s DPH
879 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA stavebnice – Speciální jednotka

Stavebnice SEVA Armáda Speciální jednotka obsahuje 162 dílků a je určena pro děti od 6 let. Ze stavebnice postavíte vojenský vrtulník nebo terénní auto.
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA stavebnice - Letectvo

Stavebnice Seva ARMY 2 obsahuje 623 dílků, ze kterých si můžete sestavit vojenskou techniku, např. vrtulník či tank. Všechny díly jsou ve vojenských barvách.
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH

SEVA ARMÁDA stavebnice - Bitva

Stavebnice Seva ARMÁDA Bitva obsahuje 958 dílků, ze kterých si můžete sestavit např.: vrtulník, tank, jeap s dělem a nebo nosič raket.
1 799 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

SEVA VESMÍR stavebnice - Měsíční stroje

Houstone, máme pohodu! Postavte si ze stavebnice SEVA VESMÍR měsíční stroje a prozkoumejte Měsíc a další ještě neobjevené planety a měsíce.
799 Kč s DPH
699 Kč s DPH

SEVA VESMÍR stavebnice - Družice

"Dědo, postavíme družici a prozkoumáme s ní celý vesmír!" Se stavebnicí SEVA VESMÍR - družice sestavíte tři různé družice. A nejen ty. Složit si můžete vše co Vás napadne. U stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou. Sada obsahuje 425 dílků.
1 199 Kč s DPH
1 049 Kč s DPH

SEVA VESMÍR stavebnice - Expedice Mars Jumbo

"Buď zdráv, pozemšťane! Zdravíme tě z Marsu." Se stavebnicí SEVA VESMÍR – Expedice Mars může Vaše vesmírná cesta začít. Postavte si raketoplán, vozidlo pro odebírání hornin nebo transportní vozidlo pro marsochod. A nejen ty. Složit si můžete vše.
2 599 Kč s DPH
2 299 Kč s DPH

SEVA ZVÍŘATA stavebnice - Poslové dobrých zpráv

Stavebnice SEVA Zvířata - Poslové dobrých zpráv obsahuje 171 dílů. V balení najdete barevné dílky k sestavení kohoutka nebo vlaštovky. To samozřejmě není všechno co z dílů můžete postavit. Jelikož jsou možnosti SEVY omezené pouze Vaší fantazií, můžou dílky dostat podobu hrocha, kobylky či pejska. SEVA Zvířata - Poslové dobrých zpráv je určena pro děti od 6 let.
579 Kč s DPH
479 Kč s DPH

Stavebnice BLOK z melásky

BLOK z melásky - z lásky k přírodě Patříme mezi přední české výrobce stavebnic.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH