Mega Bloks

Stavebnice pro nejmenší děti.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Mega Bloks BIG BUILDING BAG BOYS (60)

Malí stavitelé budou mít radost z jasně barevných First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Mega Bloks BIG BUILDING BAG GIRLS (60)

Malé slečny budou mít radost z oslnivých růžových a fialových First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks. Z
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Mega Bloks HUDEBNÍ VLÁČEK s písmeny

Všichni na palubu písmenkového vláčku! Jednoduše spojte všechny tři vagónky, naložte na ně kostky s písmenky a můžete jed. Vláček dokonce vydává zvuky jako skutečný vlak. Vhodně pro děti ve věku 1 až 5 let.
599 Kč s DPH
549 Kč s DPH

MEGA BLOKS KOSTKY S ČÍSLY

Naučte se 123 s postavitelnou skákací žirafou! Naučit se počítat je divoké dobrodružství, když vaše batole používá bloky zdobené čísly 0 až 9 k vybudování této rozkošné pohyblivé...
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Mega Bloks KYBLÍK s kostkami

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilých zvířecích kyblíčcích! V každém z nich najdete 25 barevných stavebních kostek. Pro děti od 1 roku.
499 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Mega Bloks MÍCHAČKA CAT

Malí stavitelé se mohou pustit do práce a jezdit a stavět se žlutou Míchačkou CAT, která je přizpůsobena malým batolecím ručičkám. Díky velkým a odolným kolům mohou děti bezpečně vozit kostky na staveniště. Otáčejte míchačkou, otevřete ji a víko míchačky využijte při stavění 8 kostek, které zde najdete. Hračka je ideální pro děti ve věku od 1 do 5 let.
799 Kč s DPH
699 Kč s DPH

MEGA BLOKS NÁKLADNÍ VELKÉ AUTO

Mega Bloks - CAT - sklápěč Nechte svého malého řidiče kamionu sednout si za volant sklápěče CAT od Mega Bloks! Vaše dítě může táhnout nejrůznější břemena tlačením vozíku. Sklápěč...
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Mega Bloks PRACOVNA malého stavitele

Přenosný stoleček nejen na cesty. Ideální pro děti ve věku od 1 do 5 let. Lze kombinovat s ostatními předškolními hračkami od Mega Bloks pro vytváření více stavebních variant. Ideální pro rodiny často na cestách. Stoleček má skládací nohy, umožňuje uskladnění kostek a má dobře uchopitelné madlo. Aktivní hra pro rozvoj v raném dětství, perfektní pro malé ručičky. Obsahuje 30 kusů: stavební kostky a speciální díly, dodáván se dvěma vozidly.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Mega Bloks PYTEL PLNÝ UČENÍ (150)

Rozvíjej své schopnosti učením se barev, čísel a tvarů! Malé děti se mohou lépe připravit na školu při hře se 150 kostkami, které jim pomohou se učit tvary, barvy, počítání a řešení problémů! Vyvinuto pro ručičky malých dětí a jejich zvídavé hlavičky. Různobarevné kostky jsou ozdobeny čísly, znaky, tvary a objekty, které umožní procvičovat představivost a další školní dovednosti. Až skončíš, můžeš vše uložit do praktického pytle! Vhodné pro děti ve věku 1 až 5 let.
999 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Mega Bloks SBĚRAČ KOSTEK Krokodýl

Sběrač kostek Krokodýl umožňuje dětem si užít hned 3 různé aktivity. Mohou na krokodýlovi jezdit, sbírat s ním kostky nebo je na něj stavět.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

MEGA BLOKS ZÁBAVNÝ SBĚRAČ KOSTEK klasik

Hra pro předškolní vozy se setkává s vybudovatelnou zábavou pro třídění tvarů! Objev se formuje! Batolata se mohou naučit identifikovat tvary, když vytočí barevný vůz se zkroucením...
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH