Tlapková patrola

Jste fanoušci Tlapkové patroly? Zde jsou pro vás figurky Tlapková patrola.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hra HEDBANZ PAW PATROL junior CZ/SK

Hedbanz ve stylu Tlapkové patroly. V této hádací hře si každý vylosuje kartu s obrázkem, kterou si přidělá na čelenku, aniž by se na ní podíval. Jakmile budeš na řadě, spustíš čas a pomocí otázek na ANO/NE se snažíš zjistit, co jsi zač. Vhodné od 4 let.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

PAW PATROL FILM AUTÍČKO S KUKÁTKEM

Autíčko s kukátkem v měřítku 1:43. Nahlédni do kukátka a pomocí otočného kolečka si promítej oblíbené scény z populárního filmu Tlapkové patroly. Vhodné od 3 let.
239 Kč s DPH
215 Kč s DPH

PAW PATROL FILM figurky s akční výbavou

Figurka dle předlohy populárního filmu Tlapkové patroly s odnímatelným akčním batohem, který vysřeluje šipky. Vhodné od 3 let.
379 Kč s DPH
339 Kč s DPH

PAW PATROL FILM CHASEOVO AUTO S MOTORKOU V JEDNOM

Transformuj Chaseovo vozidlo a připrav tlačítkem vystřelovač disků. Stikni další tlačítko a vyšli z útrob vozidla do akce Chase na motorce. Vhodné od 3 let.
1 999 Kč s DPH
1 799 Kč s DPH

PAW PATROL FILM KOVOVÁ AUTÍČKA 6KS

Dárková sada kovových autíček 1:55 dle předloh z filmu Tlapkové patroly, společně s dvěma exkluzivními autíčky Chase a Skye. Vhodné od 3 let.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

PAW PATROL FILM plyš 15 cm SKY

Plyšák Skye z filmu Tlapkové patroly o velikosti 15 cm oblečen do své typické uniformy. Plyšový materiál má omyvatelný povrch. Vhodné od 1 roku.
429 Kč s DPH
379 Kč s DPH

PAW PATROL FILM VELKÝ HASIČKSÝ VŮZ s efekty

Doraž na misi za doprovodu světelných i zvukových efektů Velkého hacičského vozu. Vysuň ten zatím nejdelší žebřík, který kdy Marshall měl k dispozici a zachraňuj do sítě pod ním. Pomocí vysunovacího vodního děla lze vystřelovat velké plastové vodní koule. Vhodné od 3 let.
2 649 Kč s DPH
2 299 Kč s DPH

PAW PATROL FILM ZÁCHRANA MĚSTA

Použij startovací rampu a vyšli tlapky na záchranu hořící radnice, projeď cihlovou zdí, použij výtah a odhal starostu Humdingera v legračním oděvu. Pro True-Metal autíčka 1:55....
1 699 Kč s DPH
1 529 Kč s DPH

PAW PATROL FILM ZÁKLADNÍ VOZIDLA HRDINŮ A

Umístěte štěně k volantu filmového vozidla a rozjeďte se poháněni skutečnými koly. Spousta věrných detailů. Každá figurka má charakteristickou uniformu z populárního filmu....
719 Kč s DPH
619 Kč s DPH

PAW PATROL FILM ZÁKLADNÍ VOZIDLA HRDINŮ B

Umístěte štěně k volantu filmového vozidla a rozjeďte se poháněni skutečnými koly. Spousta věrných detailů. Každá figurka má charakteristickou uniformu z populárního filmu....
719 Kč s DPH
619 Kč s DPH

PAW PATROL HLÍDKOVACÍ VĚŽ

Hlídkovací věž Tlapkové patroly s fungujícím výtahem, periskopem, světly, zvuky a skluzavkou. Obsahuje 1 Hlídkovací věž, 1 figurku Chase, 1 vozidlo. Vhodné od 3 let.
1 699 Kč s DPH
1 529 Kč s DPH

PAW PATROL CHASE S MOTORKOU na dálkové ovládání

Plnohodnotně ovladatelná motorka s Chasem na dálkové ovládání. Figurka není odnímatelná. Vhodné od 4 let.
1 469 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH