BATMAN

Zde naleznete figurky Batman.
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

BATMAN BATMOBIL A BATLOĎ pro figurky 10cm

Batmobile & Batboat je stroj, který vám dá dvakrát více možností v bitvě. Když je přístav v Gotham City v nebezpečí, proměňte Batmobile na Batboat jedním tahem.
999 Kč s DPH
759 Kč s DPH

BATMAN BATMOBILE s figurkou

Chraň Gotham City pomocí Bat-Tech Batmobilu. Sada obsahuje akční figurku Bat-Tech Batman a kultovní vozidlo připravené na epické mise. Díky 11 otočným kloubům, textilnímu plášti a komiksovému vzhledu s modrými Bat-Tech detaily je tato akční figurka bojovníka v plášti ztělesněním tvého oblíbeného superhrdiny.
1 149 Kč s DPH
979 Kč s DPH

BATMAN figurky 15cm

Vytvořte si své vlastní dobrodružství pomocí 15cm akčních figurek hrdinů a padouchů z Gotham City. Každá akční figurka má pohyblivé klouby a věrné detaily.
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

BATMAN figurky HRDINŮ 30cm

Tvořte nové příběhy Gotham City s 30cm figurkami superhrdinů a padouchů. Postava má ohebné klouby, díky čemuž budou vaše scény ještě realističtější.
429 Kč s DPH
349 Kč s DPH

BATMAN figurky HRDINŮ s akčním doplňkem

Připravte se k boji s úžasnými 10cm figurkami superhrdinů a padouchů Gotham City. Postavy jsou ještě silnější díky svému bojovému obleku.
659 Kč s DPH
549 Kč s DPH

BATMAN figurky HRDINŮ s doplňky 10cm

Tvořte nové příběhy Gotham City s 15cm figurkami superhrdinů a padouchů. Použijte 3 skrytá příslušenství, díky čemuž budou vaše scény ještě realističtější.
329 Kč s DPH
269 Kč s DPH

BATMAN HELMA a měnič hlasu

Chcete znít jako superhrdina Batman? Oblékněte si masku na hlavu a vystrašte nepřítele zářícíma očima a 15 různými bojovými zvuky. Stačí stisknout tlačítko na boku masky. Díky vestavěnému modulátoru řeči bude vše, co říkáte, vysloveno hlasem samotného Batmana.
1 149 Kč s DPH
959 Kč s DPH

BATMAN hrací sada s motorkou

Batmanova motorka se dvěma postavami je sada, která vám dopřeje dvakrát více zábavy. 10cm postavy mají ohebné klouby.
699 Kč s DPH
559 Kč s DPH

BATMAN RC BATMOBIL s figurkou a KATAPULTEM

RC Batmobil s figurkou a katapultem je jediné vozidlo, které ti dovolí závodit s Batmanem po Gothamu a připraví ho do akce. Ikonický vůz obsahuje exkluzivní 10cm Batman postavičku.
1 299 Kč s DPH
1 059 Kč s DPH

BATMAN s efekty a AKČNÍM PÁSKEM 30cm

Připravte se na bitvu. Nová 30cm figurka Batman deluxe nabízí novou úroveň zábavy. Maskovaný batman je nyní ještě silnější, protože je vybaven bojovým páskem.
1 099 Kč s DPH
899 Kč s DPH

BATMAN SBĚRATELSKÉ figurky 5cm

Rozšiřte svou sbírku akčních figurek. Každá postavička o velikosti 5cm je ukrytá v tajemném kontejneru - nevíte, kterou postava objevíte. Nasbírejte své oblíbené hrdiny a padouchy...
159 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Batman - EMBLEM - 20 cm

Licenční plyš Batman. Vhodné od 0 měsíců.
359 Kč s DPH
299 Kč s DPH