Sliz

Že není zrovna sníh? S Glibbi Snoball si sněhové koule uděláte i v létě. Glibbi Slime promění každé koupáni v zábavu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Glibbi Glitter Slime sliz fialový třpytivý do vody

Prášek Glibbi přemění vodu do fialového třpytivého slizu a zábavné koupání může začít, poté stačí jen doplnit vodu a vytáhnout špunt. V balení 150 g prášku Glibbi.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Glibbi Slime Maker sliz do vody

Prášek Glibbi přemění vodu do slizu a zábavné koupání může začít, poté stačí jen doplnit vodu a vytáhnout špunt. 3 druhy - červený, zelený nebo modrý.
99 Kč s DPH
79 Kč s DPH

Glibbi Slime Sliz zelený do vody

Prášek Glibbi přemění vodu do zeleného slizu a zábavné koupání může začít, poté stačí jen doplnit vodu a vytáhnout špunt.
169 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Glibbi sliz do vany

Glibbi se smíchá s vodou a může začít zábavné koupání. Voda se změní v barevnou hmotu, která nelepí, nebarví kůži ani vanu.
279 Kč s DPH
249 Kč s DPH

Glibbi Sněhové koule

Díky Glibbi Snoball si můžeš užít sněhové radovánky kdykoli. Uspořádej sněhovou bitvu na zahradě i na pláži. Umělý sníh není ledový a na slunci se nerozpouští tak, jako opravdová sněhová koule. V balení 80 g prášku Glibbi SnoBall.
199 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Nickelodeon Hydro sliz grass

Hydro sliz grass se třpytkami a korálky. Sliz je tekutý, krásně se hýbe.
179 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Displej pro Poopsie postavičky

Vystav svoje Poopsie postavičky v třpytivém Displeji, který vypadá jako parfém. Můžeš do něj uložit více než 25 postaviček Cutie Tooties, Sparkly Critters nebo přívěsků na sliz ve tvaru hovínka.
1 259 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Poopsie Rainbow Surprises Duhová panenka, vlna 1

"Užij si zábavu se slizem v úplně novém duchu. Připrav třpytivý sliz a dej ho do outfitu, botiček a doplňků Duhové panenky. Ozdobíš jí tak podle svého. Jakou Duhovou panenku rozbalíš? To je překvapení!
1 799 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

Poopsie Roh jednorožce vlna 1

Třpytková exploze! Namoč Roh jednorožce do vody na 8–10 sekund, pořádně ho zmáčkni a dočkáš se hotové záplavy třpytek. Tip: Ujisti se, že třpytky explodují do suché mísy, a ne do vody.
259 Kč s DPH
229 Kč s DPH

Poopsie Roh jednorožce, Sidekick

Třpytková expoloze! Namoč Roh jednorožce do vody na 8 – 10 sekund, pořádně ho zmáčkni a dočkáš se hotové záplavy třpytek. Do třpytek dej přiložený sliz i Roh jednorožce a vytvoř kouzelný jednorožčí sliz, který můžeš uchovávat v obalu na Roh.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Poopsie Slizová kytička, Slime

Otevřete obal na sliz ve tvaru rozkošné kytičky. Uvnitř obalu jsou 3 vrstvy slizů s různou texturou a praskacími kuličkami. Všechny vrstvy pořádně promačkej a získáš úplně nový sliz!
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu Happy meal

Náhradní krmení pro Poopsie Jednorožce. Vytvoř originální sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka. Sliz můžeš vyrobit podle sebe.
299 Kč s DPH
269 Kč s DPH