Stavebnice pro děti

Stavebnice pro nejmenší stavitele. Najdete zde známý Mega Bloks, dále českou stvebnici Disco, ale například  i BLOK stavebnici.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Mega Bloks BIG BUILDING BAG BOYS (60)

Malí stavitelé budou mít radost z jasně barevných First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Mega Bloks BIG BUILDING BAG GIRLS (60)

Malé slečny budou mít radost z oslnivých růžových a fialových First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks. Z
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Mega Bloks PRACOVNA malého stavitele

Přenosný stoleček nejen na cesty. Ideální pro děti ve věku od 1 do 5 let. Lze kombinovat s ostatními předškolními hračkami od Mega Bloks pro vytváření více stavebních variant. Ideální pro rodiny často na cestách. Stoleček má skládací nohy, umožňuje uskladnění kostek a má dobře uchopitelné madlo. Aktivní hra pro rozvoj v raném dětství, perfektní pro malé ručičky. Obsahuje 30 kusů: stavební kostky a speciální díly, dodáván se dvěma vozidly.
1 299 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Mega Bloks HUDEBNÍ VLÁČEK s písmeny

Všichni na palubu písmenkového vláčku! Jednoduše spojte všechny tři vagónky, naložte na ně kostky s písmenky a můžete jed. Vláček dokonce vydává zvuky jako skutečný vlak. Vhodně pro děti ve věku 1 až 5 let.
599 Kč s DPH
549 Kč s DPH

Mega Bloks KYBLÍK s kostkami

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilých zvířecích kyblíčcích! V každém z nich najdete 25 barevných stavebních kostek. Pro děti od 1 roku.
499 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Mega Bloks MÍCHAČKA CAT

Malí stavitelé se mohou pustit do práce a jezdit a stavět se žlutou Míchačkou CAT, která je přizpůsobena malým batolecím ručičkám. Díky velkým a odolným kolům mohou děti bezpečně vozit kostky na staveniště. Otáčejte míchačkou, otevřete ji a víko míchačky využijte při stavění 8 kostek, které zde najdete. Hračka je ideální pro děti ve věku od 1 do 5 let.
699 Kč s DPH
599 Kč s DPH

Mega Bloks SBĚRAČ KOSTEK Krokodýl

Sběrač kostek Krokodýl umožňuje dětem si užít hned 3 různé aktivity. Mohou na krokodýlovi jezdit, sbírat s ním kostky nebo je na něj stavět.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Mega Bloks zvířátka VELKÁ SKLUZAVKA

Zažijte spoustu zábavy se zvířátky Peek A Blocks™! Každý hrací set obsahuje 1 zvířátko a 13 kousků stavebnice ke stavbě klouzačky a okolí. Skládejte zvířátka na velkou stavební kostku, abyste uviděli nečekané překvapení. Poté umístěte zvířátko na startovní pozici a stiskem páčky jej pošlete na divokou jízdu skluzavkou dolů. Set je ideální pro malé stavitele od 1 roku.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Mega Bloks ZVÍŘÁTKO

Pusťte se do dobrodružství s těmito Peek A Blocks™ kutálejícími se zvířátky! Každý herní set obsahuje 1 roztomilé zvířátko a 1 velkou stavební kostku. Umístěte své zvířátko na velkou kostku a odhalte nečekané překvapení.
249 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Stavebnice Kostky - zebra

199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Stavebnice Kostky - žirafa

199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Stavebnice BLOK pro nejmenší

Stavebnice BLOK 1 obsahuje 36 dílků. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Neobsahuje malé dílky proto je ideální pro nejmenší....
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH