KRTEK

Oblíbený Krteček zabaví vaše děti při hře. Nabízíme kvalitní dřevěné hračky od českých výrobců.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dřevěná pyramida Krtek

Dřevěné dílky různých tvarů a barev s potiskem vrstvíme na sebe. Rozvíjíme tak balanční představivost dítěte a jeho vlastní představivost. Balanční pyramida se skládá z 7ks dřevěných dílků, baleno v papírové krabičce. Velikost 17,5x6,5x6,5 cm. Pro děti od 1 roku.
249 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Magnetické dílky Krtek mini

Na kovovou tabulku si děti mohou skládat nepřeberné množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí. Doporučujeme i na cesty. Je vhodný pro děti od 3 let.
339 Kč s DPH
279 Kč s DPH

Krtek na cestách magnetické dílky

Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.
379 Kč s DPH
329 Kč s DPH

Krtek strkadlo

Dětské strkadlo s pohádkovým krtečkem. Krteček se při pohybu kolébá a cinká rolničkami.
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Krtek a mašinka

Tahací dřevěná mašinka s krtečkem jako strojvedoucím. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.
359 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Krtek a mrkací auto

Dřevěné montážní auto s Krtkem, které při pohybu mrká. Lze ho rozložit a opět složit. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.
659 Kč s DPH
549 Kč s DPH

Balanční hračka s Krtkem

Balanční hračka Krtku nerozlij to! Vhodné pro děti od 4 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. Výrobek je zdravotně nezávadný. Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná...
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Hodinky s Krtkem růžové

Dívčí dřevěné hodinky s obrázkem krtečka. Navlečeno na jemné gumičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.
99 Kč s DPH
79 Kč s DPH

Krtek a vláček

Vláček lze libovolně skládat a měnit pořadí figurek. Mašinka má dva obličeje – veselý a udivený. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části....
449 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Krtek magnetické divadlo

Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky a 5 dřevěných figurek. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné...
449 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Vyšívání Krtek

Jednoduchá provlékací postavička Krtečka procvičí jemné prstíky nejmenších. Prošívací postavička je vyrobená ze dřeva a je doplněna o provlékací tkaničku a knoflíky.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Pexeso Krtek

Pexeso z dřevěných kamenů o rozměrech 40x40x6mm s veselými obrázky Krtka a jeho přátel.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH