Ostatní

Věrné napodobeniny Monster Jam náklaďáků, garáž, letadlo, autobus to a další v této kategorii.
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Auto Color Wheels se zvuky

Vysoce kvalitní vůz s jedinečnými designovými detaily a realistickým zvukem jízdy. Lehké a realistické zvuky: Vozidla jsou vybavena motorizovanou jízdou vpřed, včetně světel a realistických zvukových efektů, které na děti určitě zapůsobí. Barevná kola mají technologii posunu světla, která pulzuje celé spektrum barev vozidlem. Baterie součástí balení. Vhodné od 3 let.
789 Kč s DPH
510 Kč s DPH

Auto Flip Over Buggy, 3 druhy

Auto s přetáčecí funkcí na baterie. 3 barevná provedení - růžové, žluté, zelené. Délka 9 cm.
159 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Auto sportovní plastové na volný chod

Sportovní auto veliké 38 cm se skvěle hodí pro děti jak do svého pokojíčku tak i na venkovní hrátky. Barevné auto jezdí na volný chod. Díky své velikosti se určitě nikde neztratí....
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

City Service vozidla

City Service přináší od značky Machine Maker. Postavte hasičský vůz, popelářský vůz a odtahovku a poté jednotlivé díly kombinujte a vymýšlejte svůj vlastní bláznivý nový stroj. Každé vozidlo obsahuje šroubovák, figurku, samolepky a návod k použití.
359 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Flextreme Autíčko, 3 druhy

Autíčko Flextreme je cool závodní auto s odnímatelnou karoserií, kterou lze vyměnit za všechny ostatní modely karoserie z řady Flextreme. Série autíček zahrnuje celkem tři různé modely: žluté závodní auto, zelené SUV a modré nákladní vozidlo.
449 Kč s DPH
381 Kč s DPH

Flextreme Discovery autodráha set

FleXtrem je zcela nový herní svět, který neomezuje dětskou kreativitu! Pomocí flexibilních kolejnic mohou děti sestavovat nejbláznivější závodní dráhy a řídit neuvěřitelné kousky a cesty s výkonnými závodními vozy Flextreme, včetně senzačních sklonů, smyček, spirál a bláznivých svahů. Startovací sada Flextreme je ideální pro začátek v rychlém světě Smoby Flextreme. Skládá se ze 184 dílků kolejnice ve čtyřech barvách (46 kusů na barvu), výkonného závodního auta, výměnné nástavby (červená a modrá) a start / end kolejnice.
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Formule 14 cm, natahování na šňůrku, 3 druhy

Závodní formule jezdí vpřed po natažení pomocí šňůrky. Nastavitelná přední kola. V měřítku 1:32, délka 14 cm. 3 barevná provedení - modrá, červená, stříbrná.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Tatra 148 vojenské auto 30 cm

Model Tatry 148 ve velikosti 30 cm v provedení vojenského auta.
379 Kč s DPH
329 Kč s DPH

Tatra přívěs valník

Tatra uveze všechno, co si děti vymyslí. A pokud ne, pomůže jí s tím praktický přívěs. Valník lze zapojit za autíčka Tatra o velikosti 30 cm, ale malí vynalézaví řidiči pro něj...
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Terénní SUV auto plastové velké

Správné terénní auto musí mít velká kola a pořádný nárazník, aby mohlo do terénu. Rozměr auta: 34 x 22 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
319 Kč s DPH
279 Kč s DPH

TRUXX auto s kontejnery

2x dvojitý kontejner s pojistkou proti oddělování od auta. Odklopitelná kabina s aktivním panáčkem. Velikost 39cm
329 Kč s DPH
289 Kč s DPH

TRUXX autobus

Přední kabina a doční okna lze otevřít. Kapacita 9 figurek. Součástí auta jsou dvě figurky. Velikost 39cm
339 Kč s DPH
289 Kč s DPH