Matchbox

Matchbox je MB angličák. Určitě je znáš.
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Matchbox KLASICKÁ auta

Tato základní kolekce Matchbox™ je plná parádních vozidel a náklaďáků oblíbených značek! Každému vozidlu lze navíc otevřít určitou jeho část jako například dveře, kapotu nebo kufr.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Matchbox 3KS ANGLIČÁK

Tři pestrobarevné kovové angličáky Matchbox v jednom balení pro nová dobrodružství.
239 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Matchbox Angličák 5 kusů

Klasické balení angličáků Matchbox je dokonalým dárkem! Obsahuje pět do detailů propracovaných kovových autíček v dobrodružných motivech.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Matchbox HERNÍ SET LETIŠTĚ

Herní set Matchbox ™ Letiště spojuje hru s letadly i vozidly v nekonečné dobrodružství! Vyznačuje se vozidly se spoustou realistých detailů a pohyblivých částí a se světly a zvuky,...
1 999 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

Matchbox TY NEJLEPŠÍ NĚMECKÉ ANGLIČÁKY

Sortiment Matchbox® Ty nejlepší německé angličáci obsahuje automobily v německém měřítku v měřítku 1:64, které inspirují mezinárodní dobrodružství pro děti všech věkových skupin!
79 Kč s DPH
69 Kč s DPH

Matchbox ty nejlepší FRANCOUZKÉ ANGLIČÁKY

Kolekce Matchbox ™ Ty nejlepší francouzské angličáci zahrnuje úžasnou škálu vozidel společných pro francouzské ulice. Řada obsahuje různé vozy v měřítku 1:64 z Francie včera a dnes.
79 Kč s DPH
69 Kč s DPH

Matchbox ACTION NEJLEPŠÍ ŘIDIČ herní set se zvuky

Každý hrací set Matchbox™ Action Drivers™ nabízí realistická dobrodružství vymýšlená dětmi a jejich vnitřními hrdiny. Děti řídí akci prostřednictvím různých hracích oblastí setu,...
949 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Matchbox NOVÝ TAHAČ 2021

Hasičské auto Matchbox Fire Rescue Hauler ™ je multifunkční vozidlo, které inspiruje děti k vytváření jejich vlastních hrdinských a životy zachraňujících dobrodružství! Dodává se s...
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH

Matchbox 9KS ANGLIČÁK

Sortiment dárkových balíčků zahrnuje řadu kovových vozidel Matchbox ™, které děti zabaví! Každá sada je dodávána s exkluzivním vozidlem s dekory, které se nenacházejí nikde jinde v celé řadě Matchbox ™!
699 Kč s DPH
599 Kč s DPH