Auta Hot Wheels

HW je Hot Wheels pravý angličák, také Monster Trucks. Potřebuje truck builder set a další city výbavu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hot Wheels MONSTER TRUCK mini auto

Úžasný mini monster trucky jsou možná malé, ale i přesto si dokáží poradit s protivníkem.
129 Kč s DPH
109 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCKS kaskadérské kousky

Monster trucky od Hot Wheels® jsou ta nejobávanější auta ze všech! Jejich OBŘÍ kola jim umožňují předvádět drsné kaskadérské kousky a triky!
199 Kč s DPH
155 Kč s DPH

Hot Wheels TAHAČ

Tahače Hot Wheels jsou připraveny pustit se do závodu! Tahače jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s dráhami Hot Wheels (prodávány samostatně) - mohou vtrhnout plnou rychlostí na dráhu, projíždět smyčkami a mnohem více!
249 Kč s DPH
208 Kč s DPH

Hot Wheels 20 kusů angličáků

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného těmito Hot Wheels® autíčky! Tyto sety obsahující dvacet parádních vozidel jsou nadupané zábavou až po okraj.
1 499 Kč s DPH
1 335 Kč s DPH

Hot Wheels 50 kusů autíček

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného tímto obrovským setem Hot Wheels® autíček! Tato kolekce 5 autíček s realistickými detaily a autentickým designem obsahuje celou škálu autíček od elegantních sportovních vozů přes exotické závodní automobily, nebo po populární dvoumístné kabriolety.
3 799 Kč s DPH
3 335 Kč s DPH

Hot Wheels angličák COLOR SHIFTERS

Změň barvy angličáků z řady Hot Wheels! Je to tak snadné! Teplou vodou změníš jeho barvu a studenou ji zas vrátíš zpět! Některá autíčka dokonce umí měnit víc barev!
229 Kč s DPH
198 Kč s DPH

Hot Wheels CITY přenosná garáž

Závodění s tvými oblíbenými angličáky Hot Wheels je sice nekonečné, ale když je čas skončit, zaparkuj auťáky do této parádní garáže!
1 099 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Hot Wheels Color Shifters

159 Kč s DPH
139 Kč s DPH

Hot Wheels kufřík na autíčka

Kufřík na autíčka v licenci Hot Wheels. Do kufříku se vejde až 18 malých autíček. Prodává se bez autíček. Věk 3+
429 Kč s DPH
244 Kč s DPH

Hot Wheels MARIO KART ZÁVODNÍ DRÁHA odplata

Tato kolekce závodních drah kombinuje kultovní postavičky z oblíbené závodní hry Mario Kart a vzrušení z rychlé jízdy a kaskadérských kousků, které s sebou přináší závodní dráhy...
999 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Hot Wheels MEGA HAULER

Užij si parádní dobrodružství s tímto mega tahačem od Hot Wheels®, který s sebou přiváží zcela nová autíčka. Nalož do tohoto mega tahače více než 50 autíček díky šesti rozšířitelným patrům, a to je teprve začátek!
1 099 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCKS demoliční DUO

Monster trucky od Hot Wheels® jsou ta nejobávanější auta ze všech! Sestrojeny tak, aby soutěžily mezi sebou, utkávají se trucky v přímých soubojích, kde maximálně využijí svá OBŘÍ kola!
399 Kč s DPH
310 Kč s DPH