Auta Hot Wheels

HW je Hot Wheels pravý angličák, také Monster Trucks. Potřebuje truck builder set a další city výbavu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hot Wheels ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Adventní kalendář Hot Wheels® zaručeně dostane vašeho malého fanouška Hot Wheels® do vánoční nálady. Za každým z 24 okének čeká úžasně zábavné překvapení, které navodí tu pravou...
699 Kč s DPH
629 Kč s DPH

Hot Wheels Angličák

Kovové angličáky v měřítku 1:64 patří k hvězdám sběratelskýchkolekcí!
79 Kč s DPH
69 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCK mini auto

Úžasný mini monster trucky jsou možná malé, ale i přesto si dokáží poradit s protivníkem.
119 Kč s DPH
99 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCKS kaskadérské kousky

Monster trucky od Hot Wheels® jsou ta nejobávanější auta ze všech! Jejich OBŘÍ kola jim umožňují předvádět drsné kaskadérské kousky a triky!
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Hot Wheels TAHAČ

Tahače Hot Wheels jsou připraveny pustit se do závodu! Tahače jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s dráhami Hot Wheels (prodávány samostatně) - mohou vtrhnout plnou rychlostí na dráhu, projíždět smyčkami a mnohem více!
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Hot Wheels TAHAČ a závodní angličák

Tato prémiová kolekce modelů v měřítku 1:64 je jednoznačně věc, kterou všichni dospělí sběratelé a automobilový nadšenci po celém světě musí mít. Tyto unikátní sety obsahují tahače, které se u fanoušků řadí mezi nejoblíbenější vozidla všech dob. Všechna vozidla mají realistické tvary, žhavé polepy a obrovská kola, která dozajista ocení všichni oddaní automobiloví fanoušci.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Hot Wheels 20 kusů angličáků

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného těmito Hot Wheels® autíčky! Tyto sety obsahující dvacet parádních vozidel jsou nadupané zábavou až po okraj.
1 499 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH

Hot Wheels 50 kusů autíček

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného tímto obrovským setem Hot Wheels® autíček! Tato kolekce 5 autíček s realistickými detaily a autentickým designem obsahuje celou škálu autíček od elegantních sportovních vozů přes exotické závodní automobily, nebo po populární dvoumístné kabriolety.
3 449 Kč s DPH
2 799 Kč s DPH

Hot Wheels angličák COLOR SHIFTERS

Změň barvy angličáků z řady Hot Wheels! Je to tak snadné! Teplou vodou změníš jeho barvu a studenou ji zas vrátíš zpět! Některá autíčka dokonce umí měnit víc barev!
229 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Hot Wheels auto MUTANT

Pod městem Hot Wheels žijí auta mutanti. Tato polo-stvoření, napůl autíčka a napůl stroje, která jsou výsledkem nepodařeného laboratorního experimentu, číhají pod zemí a čekají na svoji šanci, aby mohla převzít vládu nad světem!
279 Kč s DPH
259 Kč s DPH

Hot Wheels CITY COLOR SHIFTERS ROBO žralok útočí

Hot Wheels™ City musí čelit útoku obrovského žraloka! Jsou tvá auta dostatečně rychlá, aby proskočila vlnobitím a neskončila ve spárech tohoto obávaného predátora? Pojď to zjistit!...
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Hot Wheels CITY dráhy v boxu

Skvělé dráhy od Hot Wheels® nyní v praktickém boxíku! Balení obsahuje jedno autíčko. Každý box je kompatibilní s ostatními sadami Hot Wheels™ City s šedými i s oranžovými drahami.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH