Auta Hot Wheels

HW je Hot Wheels pravý angličák, také Monster Trucks. Potřebuje truck builder set a další city výbavu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hot Wheels Angličák

Kovové angličáky v měřítku 1:64 patří k hvězdám sběratelskýchkolekcí!
79 Kč s DPH
69 Kč s DPH

Hot Wheels angličák MARVELOVŠTÍ SUPERHRDINOVÉ

Fanoušci superhrdinů a automobiloví nadšenci budou chtít rozšířit svou sbírku o tuto parádní kolekci vozidel Hot Wheels®, která na sebe vzala podobu kultovních superhrdinů.
249 Kč s DPH
219 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCK mini auto

Úžasný mini monster trucky jsou možná malé, ale i přesto si dokáží poradit s protivníkem.
119 Kč s DPH
99 Kč s DPH

Hot Wheels MONSTER TRUCKS kaskadérské kousky

Monster trucky od Hot Wheels® jsou ta nejobávanější auta ze všech! Jejich OBŘÍ kola jim umožňují předvádět drsné kaskadérské kousky a triky!
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Hot Wheels TAHAČ

Tahače Hot Wheels jsou připraveny pustit se do závodu! Tahače jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s dráhami Hot Wheels (prodávány samostatně) - mohou vtrhnout plnou rychlostí na dráhu, projíždět smyčkami a mnohem více!
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

Hot Wheels TAHAČ a závodní angličák

Tato prémiová kolekce modelů v měřítku 1:64 je jednoznačně věc, kterou všichni dospělí sběratelé a automobilový nadšenci po celém světě musí mít. Tyto unikátní sety obsahují tahače, které se u fanoušků řadí mezi nejoblíbenější vozidla všech dob. Všechna vozidla mají realistické tvary, žhavé polepy a obrovská kola, která dozajista ocení všichni oddaní automobiloví fanoušci.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Hot Wheels VELKÁ ZÁVODNÍ DRÁHA

Užij si strhující akci plnou rychlých aut a kaskadérských kousků. Tato velká závodní dráha od Hot Wheels® otestuje tvé řidičské dovednosti! Čeká na tebe téměř 2 metry dlouhá závodní dráha plná nelehkých výzev! Dráhu můžeš navíc postavit třemi různými způsoby. Speciální urychlovač dodává této dráze pořádnou šťávu a pomůže tvým vozidlům poradit si i s těmi nejtěžšími úseky dráhy.
1 199 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Hot Wheels 20 kusů angličáků

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného těmito Hot Wheels® autíčky! Tyto sety obsahující dvacet parádních vozidel jsou nadupané zábavou až po okraj.
1 379 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Hot Wheels 50 kusů autíček

Odměňte své dítě, nebo dítě ukrývající se uvnitř vás samotného tímto obrovským setem Hot Wheels® autíček! Tato kolekce 5 autíček s realistickými detaily a autentickým designem obsahuje celou škálu autíček od elegantních sportovních vozů přes exotické závodní automobily, nebo po populární dvoumístné kabriolety.
3 449 Kč s DPH
2 499 Kč s DPH

Hot Wheels ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Užij si prázdniny a zpříjemni si odpočítávání dnů, které zbývají do Vánoc s tímto pestrobarevným adventním kalendářem s vánoční tematikou. Čeká na tebe 24 okének. V každém z nich na tebe čeká parádní překvapení. Odpočítávej den po dni od prvního prosince až do Vánoc ve stylu Hot Wheels®! Z tohoto adventního kalendáře Hot Wheels® budou nadšené děti všech věkových kategorií.
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH

Hot Wheels angličák COLOR SHIFTERS

Změň barvy angličáků z řady Hot Wheels! Je to tak snadné! Teplou vodou změníš jeho barvu a studenou ji zas vrátíš zpět! Některá autíčka dokonce umí měnit víc barev!
169 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Hot Wheels angličák HRDINOVÉ BOJOVÝCH HER

Milovníci her a rychlých aut budou chtít rozšířit svou sbírku o tuto parádní kolekci vozidel Hot Wheels®, která na sebe vzala podobu kultovních postaviček ze světa arkádových video her.
249 Kč s DPH
219 Kč s DPH