Cars

Kdo by neznal Cars 3. Také je sbíráš?

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

CARS 3 auta , mix

Závodníci z filmu Auta 3 jsou tu! Tato kolekce se skládá ze 155 vozidel a nabízí tak nepřeberné množství různých autíček, která vypadají přesně jako ve filmu. Rozměry cca 14 cm x 16,5 cm x 4 cm.
259 Kč s DPH
229 Kč s DPH

CARS 3 auta, 2 kusy

Auta 3 – vyprávění příběhů. Balení obsahuje dvě kovová charakteristická autíčka z kolekce 155 autíček. Na náměty z rodinného filmu Auta. Zažij znovu nejnovější scény z posledního...
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

CARS 3 MINI auta, mix

Městem uhánějí nová mini závodní autíčka ze všech tří filmů Auta od Disney Pixar! Kompaktní autíčka plná charakteristických detailů a velké zábavy! Autíčko v krabičce je překvapení!
119 Kč s DPH
99 Kč s DPH

CARS 3 NATAHOVACÍ auta

Zažij vzrušení z rychlé jízdy a závodění s těmito klíčovými postavičkami z oblíbeného filmu Auta 3 od Disney•Pixar! Postav své favority na startovní čáru, vyšli je kupředu a sleduj, jak vystřelí kupředu a ujedou až 3 metry! Jednoduše zatlač na spoiler autíčka a autíčko se rozjede vpřed neskutečnou turbo rychlostí.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

CARS 3 Transportér

Užij si spoustu zábavy a nová dobrodružství s těmito parádními tahači inspirovanými oblíbeným animovaným filmem Auta 3 z dílny Disney Pixar. Každý tahač reprezentuje jednoho z hvězdných závodníků a ukrývá v sobě několik různých herních ploch a propracované autentické detaily.
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH

CARS 3 Transportér MACK

Každý závodník potřebuje svůj transportér, aby si mohl mezi jednotlivými závody odpočinout a načerpat síly. Vydej se s Mackem z oblíbených animovaných filmů Auta od Disney Pixar na cestu a odvez všechny své závodníky na další závod!
1 499 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH

CARS 3 velké auto, různé druhy

Malí fanoušci prožijí velká dobrodružství s obřími vozy z filmu Auta 3 od Disney Pixar! Luxusní autíčka v měřítku 1:55 jsou ideálně velká na ježdění a závodění! Jsou vyvedena v jasných barvách a s filmovými detaily a jejich kola se opravdu točí.
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

CARS mini 10 Pack

Vydejte se na vzrušující filmová dobrodružství Disney • Pixar's Cars s obrovským množstvím mini aut. Každé vozidlo má kovovou karoserii, valivá kola a ikonické detaily.
949 Kč s DPH
849 Kč s DPH

CARS MINI Transportér

Vezměte své oblíbené Mini závodníky od Disney a Pixar Cars na cestu k vítězství v jejich tematických přepravcích! Vyberte si z transportéru Lightning McQueen, neslavného dopravce Macka a Jacksona Storma, Gale Beaufort. ?
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

CARS COLOR CHANGERS podzimní edice

Nádherné, přizpůsobitelné vozy mají dvě barvy v jednom! Na základě oblíbených postav z filmů Disney a Pixar Cars mění tato vozidla v měřítku 1:55 barvu, když jsou ponořena do vody.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

CARS COLOR CHANGERS červený herní set

Nádherné, přizpůsobitelné vozy mají dvě barvy v jednom! Na základě oblíbených postav z filmů Disney a Pixar Cars mění tato vozidla v měřítku 1:55 barvu, když jsou ponořena do vody!
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

CARS dvojnásobná RYCHLOSTNÍ dráha

Roztrhejte pole na špičkové testovací dráze! Fanoušci vozů Disney a Pixar získají vzrušující akci a několik způsobů, jak si zahrát s Rusteze Double Circuit Speedway! Závod, drift a havárie - je to závodní sada navržená tak, aby tlačila auta na hranici možností s vysokou rychlostí a extrémní zábavnou zábavou! Zvyšte rychlost během tréninkových kol na spodní dráze a poté otočte přepínač a Lightning McQueen skočí na horní dráhu pro neuvěřitelnou 360 driftovací akci!
1 599 Kč s DPH
1 449 Kč s DPH