Panenky

Panenka Laura potěší každou maminku. Je tu také mluvící miminko, hadrová panenka a další malé i velké panenky pro všechny kluky a holčičky.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bábika chalan Maťko, handrová plyš slovensky hovoriaci

Handrová chalan Maťko po stlačení bruška hovorí: "Ahoj, ja som Maťko a naučím ťa básničky" a hovorí básničky: "Cupi, Cupi nožičky ..., Tri čarovné slová viem ..., Čistím zúbky, rezy, rezy ...". Výrobok obsahuje nevymeniteľné batérie. Rozmer: 30 cm, na karte 18 x 38 x 7 cm. Vhodný pre deti od 0 rokov.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Bábika Lucka handrová plyš, slovenský spievajúci

Handrová bábika Lucka po stlačení bruška povráva: "Ahoj, já som Lucka a naučím ťa pesničky" a spieva pesničky "Oli, oli Janko…, Pec nám spadla…, Kolo kolo mlynské". Výrobok obsahuje nevymeniteľné batérie Rozmer: 30 cm, na karte 18 x 38 x 9 cm Vhodná pre deti od 0 rokov.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Miminko měkké tělo 30cm se zvukem

Tato panenka zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Panenka má velé mrkací oči. Miminko vydává 12 zvuků.
459 Kč s DPH
379 Kč s DPH

Miminko v kalhotkách s čepičkou

Miminko ve stylovém oblečení s čepičkou. Velikost 40 cm. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Panenka je vhodná na hraní pro holčičky od 3 let.
699 Kč s DPH
579 Kč s DPH

Miminko v oblečku s jednorožcem

Miminko v oblečku s jednorožcem a čepičkou. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Součástí balení jsou i dudlík a lahvička na pití. Velikost 33 cm....
529 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Miminko v overalu s čepičkou

Panenka je vysoká 42 cm. Je oblečená v roztomilém oblečku s čepičkou. Panenka je vhodná na hraní pro holčičky od 3 let.
579 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Miminko v růžovém overalu s čepičkou

Miminko v růžovém oblečku s čepičkou. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Součástí balení jsou i dudlík a lahvička na pití. Velikost 33 cm. Panenka je...
529 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Miminko v župánku

Panenka miminko v bílo-růžovém županu s kalhotami. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Velikost 38 cm. Panenka je vhodná na hraní pro holčičky od 3 let.
529 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Mininko - modrý obleček

Panenka miminko v modrém oblečku s čepičkou. Velikost 38 cm. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Panenka je vhodná na hraní pro holčičky od 3 let.
529 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Mininko - růžový obleček

Panenka miminko v růžovém oblečku s čepičkou. Velikost 38 cm. Faldíky na ručičkách i nožičkách, vypadá jako opravdové miminko. Panenka je vhodná na hraní pro holčičky od 3 let.
529 Kč s DPH
429 Kč s DPH

Panáček kluk Honzík hadrový plyš česky mluvící

Hadrový kluk Honzík po zmáčknutí bříška povídá: "Ahoj, já jsem Honzík a naučím tě básničky" a říká básničky: "Koulela se brambora..., Čistím zoubky..., Mám dvě ouška k naslouchání..."
419 Kč s DPH
369 Kč s DPH

Panáček kluk Tomáš hadrový mluvící

Veselý látkový kluk Tomáš se po zmáčknutí bříška směje a povídá: Ahoj..., Čau..., Ham, ham..., Juchů, jupí..., Ha ha ha..., Brrrr..., Hop, bác..., Hají... Výrobek obsahuje nevyměnitelné baterie.
499 Kč s DPH
429 Kč s DPH