Anna a Elsa - Frozen

Frozen Anna, Elsa i Kristoff jsou tu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Frozen Panenka Elsa

Panenka Elsa z Ledového království. Velikost panenky je 28 cm.
539 Kč s DPH
479 Kč s DPH

FRZ Panenka Anna

Fanoušky Ledového království potěší nová kolekce panenek, která přináší oblíbenou panenku Annu z Arendelle. Anna má na sobě klasické šaty, které jste viděli ve filmu Ledové...
519 Kč s DPH
467 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 - královna ANNA

Panenka královny Anny s krásnými vlasy ve stylovém sestřihu a zlatou korunou, se kterou děti mohou prožívat scény z Ledového království 2. Má na sobě svůj korunovační oděv –...
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 - královna ELSA

Panenka královny Elsy s krásnými vlasy, se kterou děti mohou prožívat scény z Ledového království 2. Má na sobě svůj oděv královny – bílou róbu, kápi a střevíce.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 ANNA a OLAF podzimní piknik

Tato příběhová sada vám umožní prožít okamžiky z Ledového království 2. Sada s Annou a Olafem zahrnuje piknikové doplňky, se kterými můžete posedět u podzimního pikniku.
759 Kč s DPH
659 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 panenka Elsa - přátelé u táboráku

Tato příběhová sada vám umožní prožít okamžiky z Ledového království 2. Elsa a roztomilý sobík se ohřívají u ohně, který zahrnuje tábornické doplňky, šálu královny Iduny a hřeben.
759 Kč s DPH
659 Kč s DPH

Ledové království 2 svítící panenka

Kolekce Light-Up Fashion pozvedá oblečení z disneyovského filmu Ledové království 2 na novou úroveň díky krásným, mihotavým světlům. Elsin obleček má světla ve tvaru sněhových vloček, která Else dodávají vzhled hodný Sněhové královny. Annin obleček má světla ve tvaru listů, inspirovaných novou postavou Gale, která ztělesňuje živel větru.
799 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Ledové království 2 FROZEN 3D překvapení

Pytlíček s překvapením 3D. Postavte si svůj 3D puzzleball s motivem Disney Ledové království 2 z 27 dílků plastových dílků technologie EasyClick
149 Kč s DPH
119 Kč s DPH

Frozen 2 Hrací set se scénou

Exkluzívní hrací set umožňující jediným otevřením dostat se do scény jako vystřižené z druhého dílu pohádky Frozen.
439 Kč s DPH
379 Kč s DPH

Frozen 2 Panenka Elsa

Figurka zobrazující hlavní charakter princeznu Elsu. Elsa má na sobě pohádkou inspirované šaty a boty. Její vlasy jsou zapletené do copu.
529 Kč s DPH
459 Kč s DPH

Frozen 2 Panenka Elsa Deluxe

Balení obsahuje panenku Elsu v šatech z kvalitního materiálu a detailním zdobením. Tyto krásné šaty jsou inspirované pohádkou Frozen 2.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Frozen 2 Svítící Elsa

Tato panenka dostane hru na Ledové království na nový level díky okouzlujícím, svítícím šatům, které má princezna Elsa oblečené.
799 Kč s DPH
659 Kč s DPH