Anna a Elsa - Frozen

Frozen Anna, Elsa i Kristoff jsou tu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 ANNA a OLAF podzimní piknik

Tato příběhová sada vám umožní prožít okamžiky z Ledového království 2. Sada s Annou a Olafem zahrnuje piknikové doplňky, se kterými můžete posedět u podzimního pikniku.
759 Kč s DPH
659 Kč s DPH

Ledové království 2 FROZEN 3D překvapení

Pytlíček s překvapením 3D. Postavte si svůj 3D puzzleball s motivem Disney Ledové království 2 z 27 dílků plastových dílků technologie EasyClick
149 Kč s DPH
119 Kč s DPH

Frozen 2 Panenka Anna

Figurka zobrazující hlavní charakter princeznu Annu. Anna má na sobě pohádkou inspirované šaty a boty.
529 Kč s DPH
459 Kč s DPH

Frozen 2 hudební dobrodružství - ANNA

Kolekce Singing Doll obsahuje krásné panenky Elsy a Anny zpívající novou píseň z disneyovského filmu Ledové království 2!
799 Kč s DPH
649 Kč s DPH

ANNA 25 cm Plyš

Plyš s licencí Frozen 2
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

ANNA 35 Plyš

Plyšová postava Anny z filmu Frozen II ve velikosti 35 cm.
479 Kč s DPH
399 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 panenka výpravná ELSA

Klasická panenka Elsa se snímatelnými oblečky podle filmu Ledové království 2, se kterou děti mohou prožívat scény z Ledového království. Každá panenka má 5 ohebných míst, takže si je děti mohou nastavit přesně podle sebe a přenést se do známých scén z filmu nebo si vymyslet svoje vlastní dobrodružství.
479 Kč s DPH
399 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 panenka cestovatelka ANNA

Klasická panenka Anny se snímatelnými oblečky podle filmu Ledové království 2, se kterou děti mohou prožívat scény z filmů. Každá panenka má 5 ohebných míst, takže si je děti mohou nastavit přesně podle sebe a přenést se do známých scén z filmu nebo si vymyslet svoje vlastní dobrodružství.
479 Kč s DPH
399 Kč s DPH

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 ELSINY kouzelné okamžiky

Už jako malá holčička Elsa vytvářela nádherně věci ze sněhu, od sněhových kopců po ledové zámky, od obrovského Marshmallowa po kamaráda Olafa. Nová panenka Elsy ze sady Kouzelné okamžiky ukazuje úžasné schopnosti Sněhové královny v novém hávu a připomíná magické ledové sochy ze všech filmů o Ledovém království.
949 Kč s DPH
829 Kč s DPH