Panenky Barbie

Barbie vždy jiná, jak ji znáte? Balerína, dlouhovláska, chůva, v plavkách, kouzelná víla, princezna, modelka, nevěsta, mořská panna, prostě panenka s překvapením. Ken jako ženich, má různá povolání i on je model. Mají dům, pěkný nábytek, bazén, kabriolet a samozřejmě i miminko. Malá panenka Chelsea je také super.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Barbie Dreamhouse ZPĚVAČKA se zvuky

Vraťte se s panenkou Barbie® Malibu v charakteristickém kostýmu k památnému vystoupení z pořadu Barbie: Dreamhouse adventures™. Jste připraveni stát se středem pozornosti? Když...
1 099 Kč s DPH
989 Kč s DPH

Barbie - MODEL KEN

Panenky z kolekce Model Ken jsou vždy v pohodě, protože se ve svém módním oblečení podle svého vkusu cítí opravdu dobře. Kenové vypadají ve svých univerzálních oblečcích s vhodnými botami velice elegantně
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Barbie BALERÍNA

Staň se středem pozornosti s těmito překrásnými Barbie® balerínami (prodávají se samostatně), které jsou připravené ovládnout jeviště.
459 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Barbie COLOR REVEAL VÁNOČNÍ herní set

Panenky Barbie® Color Reveal™ přinášejí zážitek z rozbalování a na Vánoce tomu nebude jinak! Panenka s trendy módou je zaručena, ale vzhled každé panenky zůstává záhadou, dokud nebude odhalen.
2 299 Kč s DPH
1 799 Kč s DPH

Barbie GYMNASTKA herní set

Připoj se k panence Barbie® a užijte si společně spoustu zábavy během lekce gymnastiky. V tomto herním setu najdeš speciální klip, který připevníš panence k pasu. Díky tomuto klipu se ti bude panenka dobře držet, zatímco budete společně provádět cviky na kladině. Panenka Barbie® tvrdě trénuje, aby její sestavy neměly jedinou chybičku. Natrénujte společně sestavu se dvěma obručemi nebo batony, které panenka dokáže skutečně držet v ruce. Nezapomeň i řádně odpočívat.
1 549 Kč s DPH
1 349 Kč s DPH

Barbie CHELSEA A KABRIOLET s nálepkami

Fantazie dětí objeví nekonečné možnosti hraní, jakmile vyrazí na cestu s panenkou Chelsea™ a jejím štěňátkem v rozkošném, jednorožci inspirovaném autě! Mimořádně roztomilé vozidlo...
729 Kč s DPH
629 Kč s DPH

Barbie CHELSEA KARAVAN

Panenka Chelsea™ a její štěňátko jsou připraveni vyrazit na cestu ve svém autě s karavanem, které ukrývají spoustu vychytávek! Jakmile dojedeš na místo, jednoduše karavan otevři a z karavanu se stane parádní tábořiště!
1 399 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH

Barbie CHŮVA herní set

Vyzkoušej si roli chůvy a užij si společně s panenkou Barbie® Skipper™ spoustu zábavy při hlídání a péči o děti.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU herní set

Objevte svět pečovatelství s herní sadou Barbie® Klinika 1. pomoci s lékařskou! Když si dívky hrají s Barbie®, představují si, čím vším se mohou stát, a ty, které rády pečují o ostatní, mohou provozovat kliniku 1. pomoci! Klinika obsahuje lekařku Barbie® brunetku (30,4 cm) a 4 hrací plochy: ordinaci, vyšetřovací stůl, rentgenový přístroj a dárkový obchod.
2 899 Kč s DPH
2 599 Kč s DPH

Barbie KLINIKA NA KOLECH

Připoj se k panence Barbie® a postarejte se společně o všechny pacienty v parádní pojízdné klinice! Stiskni tlačítko a aktivuj houkačku, ať všichni v okolí vědí, že už jste na cestě!
2 399 Kč s DPH
1 999 Kč s DPH

Barbie LEOPARDÍ PANENKA s dlouhými vlasy

Panenka Barbie® se nebojí se prozkoumat různé módní barvy a styly, aby našla ten dokonalý vzhled! Její dlouhé duhové vlasy odhalují skvělý leopardí potisk, pokud jsou kartáčovány...
849 Kč s DPH
749 Kč s DPH

Barbie LOVE OCEAN plážový bar

Barbie® miluje oceán a není ji osud naší planety lhostejný! Tato kolekce je zcela inovativně vyrobena z recyklovaného plastu vylovenéno z oceánu a veškeré textilní doplňky ze 100% recyklovaného materiálu. Panenka Barbie® NENÍ součástí balení!
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH