Panenky Barbie

Barbie vždy jiná, jak ji znáte? Balerína, dlouhovláska, chůva, v plavkách, kouzelná víla, princezna, modelka, nevěsta, mořská panna, prostě panenka s překvapením. Ken jako ženich, má různá povolání i on je model. Mají dům, pěkný nábytek, bazén, kabriolet a samozřejmě i miminko. Malá panenka Chelsea je také super.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Barbie DŮM SNŮ SE SKLUZAVKOU A NOVÝM VÝTAHEM

Připoj se k panence Barbie® a vydej se na průzkum jejího domu snů! Dům je více než 90 centimetrů vysoký a 120 centimetrů široký a ukrývá tolik zajímavých příběhů.
9 499 Kč s DPH
7 599 Kč s DPH

BARBIE elegantní KABRIOLET

Vyraž na cestu ve sportovním kabrioletu se staženou střechou! Tento elegantní kabriolet je vytvořen přímo v originálním stylu panenky Barbie. Panenka není součástí balení.
899 Kč s DPH
769 Kč s DPH

Barbie FOTBALOVÁ TRENÉRKA s panenkou herní set

Užij si spoustu zábavy s tímto parádním herním setem Barbie® Fotbalová trenérka. Připoj se k panence Barbie® a pomoz jí připravit malou fotbalistku na její první zápas. V herním setu najdeš trenérku Barbie®, malou fotbalistku a nechybí samozřejmě ani fotbalový míč, branka, lavička a další doplňky, s kterými trénování i zápasy budou ještě větší zábava. Některé doplňky jsou vytvořeny tak, že je panenky mohou pohodlně uchopit. Obě panenky jsou oblečeny do sportovního oblečení a již se nemohou dočkat, až společně začnete trénovat!
899 Kč s DPH
649 Kč s DPH

Barbie CHELSEA BALETKA HERNÍ SET

Přenes se spolu s panenkou Chelsea™ do světa baletek a tance a vyzkoušej si, co obnáší být baletkou. Vydej se s panenkou Chelsea™ na trénink a pomoz jí připravit se na vystoupení.
849 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Barbie - KEN A POVOLÁNÍ herní set

Připoj se ke Kenovi a užijte si společně spoustu zábavy. Tato kolekce herních setů Ken v povolání přináší malým profesionálkám možnost vyzkoušet si několik povolání.
899 Kč s DPH
829 Kč s DPH

Barbie - MODEL KEN

Panenky z kolekce Model Ken jsou vždy v pohodě, protože se ve svém módním oblečení podle svého vkusu cítí opravdu dobře. Kenové vypadají ve svých univerzálních oblečcích s vhodnými botami velice elegantně
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Barbie BALERÍNA

Staň se středem pozornosti s těmito překrásnými Barbie® balerínami (prodávají se samostatně), které jsou připravené ovládnout jeviště.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Barbie COLOR REVEAL se zvířátkem

Tuto kolekci panenek Barbie® Color Reveal si zajisté zamilují všechny malé milovnice překvapení. Objev novou Barbie® s maximálním překvapením!
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Barbie Dokonalé pracoviště

Prozkoumej nejrůznější povolání s herními sety Barbie®, které jsou plné zábavných prvků! Vyber si z nejrůznějších pracovišť. Každé z nich obsahuje velký díl navržený v zářivých barvách se zábavnými prvky a menší doplňky, díky kterým bude práce ještě větší zábava!
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

BARBIE dům

Útulný dům Barbie® je jako stvořený pro víkendový odpočinek. Jakmile do něj vstoupíš, ocitneš se v malé kuchyňce se zabudovaným dřezem a troubou.
1 799 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

Barbie DŮM V MALIBU

Nevíš co podniknout o prázdninách? A co třeba navštívit tento parádní přenosný dům v Malibu? Pojď se vydat na průzkum.
3 299 Kč s DPH
2 899 Kč s DPH

Barbie CHELSEA

S panenkou Chelsea a jejími kamarády tě čeká spousta legrace venku! Tyto úžasné panenky čekají jen na to, jaké příběhy pro ně vymyslíš! Jsou oblečené v zářivých barvách a jejich půvab podtrhují perfektně ladící doplňky!
299 Kč s DPH
239 Kč s DPH