Modelína Play Doh

Modelína Play-Doh nešpiní, nebarví. Stačí jen trochu fantasie a zručnosti. Z Play Doh se dá vytvořit cokoliv.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

PD Rotační mixér

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vás stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a...
589 Kč s DPH
530 Kč s DPH

Play Doh Metalická modelína

Sada šesti kelímků premiové třpytivé modelíny. V balení po dvou kelímcích od stříbrné, zlaté a růžové varianty.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Play-Doh balení 3 kelímků

Multibalení slizů různých barev zabalených ve svislém pouzdře pro jasný výběr!
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Play-Doh BALENÍ 4 barvy

Otevřete tyto 4 barevné kelímky Play-Doh a připravte se na tvarování a modelování všech představ, které se vám zrodí v hlavě!
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Play-Doh Balení 8 ks kelímků

Dodejte svým výtvorům jiskru s těmito osmi neonovými barvami modelíny Play-Doh.
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

PLAY-DOH barevný mega set

Třikrát sláva! Už 65 let můžete s Play-Doh modelovat podle své fantazie! Otevřete sadu 65 klasických Play-Doh barev a užijte si pestrobarevnou kreativní zábavu s modelínou například ve třpytivém, kovovém, přírodním, safírově modrém a konfeti provedení. Jen si představte všechny ty kreativní nápady! Stačí otevřít tuto párty sadu a dostanete do rukou téměř všechny klasické barevné kelímky Play-Doh.
839 Kč s DPH
749 Kč s DPH

PLAY-DOH bláznivé kadeřnictví

Vlnky, kudrlinky, mikáda a krátké střihy. V tomto Play-Doh kadeřnictví vykouzlíte, co si zamanete. Sledujte, jak vlasy rostou v různých tvarech a stylech. Přidávejte modelínu Play-Doh a zkuste vypěstovat co možná nejdelší účes. Tvarujte zákazníkův účes, ostříhejte ho a začněte nanovo!
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

Play-Doh Blýskavá natahovací modelína

Užijte si třpytivou a zářivou zábavu s novou sadou Glitter – vaše smysly zaplaví spousta barev a zábavy!
169 Kč s DPH
139 Kč s DPH

PLAY-DOH dinosauří vejce

Co se skrývá v těchto dinosauřích vejcích Play-Doh? Rozklepněte je a podívejte se! S těmito vejci, která skrývají nečekaná překvapení, si užijete neuvěřitelnou legraci za skvělou cenu. Vejce grrrásně doplní vaši sbírku Play-Doh dinosaurů, grrr!
259 Kč s DPH
229 Kč s DPH

Play-Doh Elastix

Play-Doh Elastix je modelína, která přináší nový smyslový a kreativní zážitek! Tato nová modelovací hmota Play-Doh je měkká a tvarovatelná a je pružná jako sliz.
189 Kč s DPH
159 Kč s DPH

PLAY-DOH hladový Tyranosaurus

Tyranosaurus by si dal něco na zub! Připravte mu něco k snědku a sledujte, jak se mu modelína krásně kroutí v bříšku. Až všechno pěkně „stráví“, vytlačí malé kousky modelíny ven za doprovodu legračních zvuků. Z nějakého nepořádku si nedělejte starosti. Tyranosaurův kamarád Pterodaktyl sletí na zem, naskládá všechno na hromadu a vytvaruje krásná vajíčka Play-Doh. Modelínu Play-Doh najdete v nádobkách ve tvaru vejce.
659 Kč s DPH
579 Kč s DPH

PLAY-DOH hrací sada na tvorbu dortů

Cukráři, s Play-Doh vytvoříte vždy skvělé sladkosti! Stačí přidat těsto Play-Doh do formy a vložit do trouby. Dokonce uslyšíte pověstné CINK a budete vědět, že můžete začít zdobit! Pomocí špachtle, vytlačovacího nástroje a formiček vyzdobte dort legračními tvary, polevou a přidejte posypky. Uvnitř každého dortu se skrývá tajný prostor. Můžete tedy připravit i nečekaná překvapení a do dortu schovat barevné posypky!
829 Kč s DPH
699 Kč s DPH