Stavebnice Teifoc

Kreativní stavebnice německé značky Teifoc pro malé zedníky a stavitele. Z vysoce kvalitní repliky skutečných cihel spojované kukuřičnou maltou děti postaví cokoli. Vše je vyrobeno ze 100% přírodních materiálů. Stavebnice Teifoc lze různě kombinovat, takže si takto můžete postavit třeba celé městečko.  Hotové stavby si pak lze pomalovat či jinak zkrášlit podle vlastní fantazie. A když už Vás postavená stavba omrzí, není nic jednoduššího, než ji na 5-6 hodin ponořit do vody, nechat maltu rozpustit a z omytých a osušených cihel pak klidně stavět dál. Cihličky jsou pálené a jsou skutěčně kvalitní replikou opravdových cihel. Vhodné pro děti od 6 let.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

Teifoc malta 1 kg

Malta je směs kukuřičného škrobu a písku, stačí ji rozmíchat vodou.
229 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Cihličky – Teifoc

Široký výběr pálených cihliček k netradičnímu stavění můžete využít jako doplněk ke svým stavebnicím Teifoc nebo ke stavbě naprosto originálních staveb.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Teifoc domek Robert

Teifoc Domek Robert je stavebnice vyrobena z přírodních nezávadných materiálů. Teifoc umožňuje stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty.
899 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Teifoc domek Albert

Domek Albert obsahuje přes 200 dílů a návod na stavbu 2 variant. Cihličky jsou z pálené hlíny, malta je směs kukuřičného škrobu a písku.
1 079 Kč s DPH
799 Kč s DPH

Teifoc domek Andres 4500

Kreativní stavebnice z pravých cihel spojovavá kukuřičnou maltou. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, rozmoč osuš a můžeš stavět dál .
869 Kč s DPH
669 Kč s DPH