Hry pro děti od 7 let

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

GUMP Rodinná hra

V této kooperativní rodinné hře se snažíte, aby se postavy Bédi a Gumpa, přes všechna úskalí, potkaly. Překonávejte nástrahy lokací na herním plán a pomozte je dát dohromady. Podaří se Vám to nebo nad Vámi zvítězí hra? Počet hráčů: 2–6. Vhodné pro děti od 8 let.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH

Hra PORAŽ RODIČE CZ

Rodinná hra, kde děti soupeří s rodiči. Řeší otázky a úkoly, ale před začátkem každý tým musí dát něco v sázku a tu zapsat na tabuli.
499 Kč s DPH
399 Kč s DPH

Hra Ruleta set

Jedinečná "hazardní" sada, pomoci které si můžete zahrát na světová kasina, kde se točí spousta peněz. Součástí balení je ruleta s žetony, karty, kostky a další. Vhodné pro děti od 8 let.
499 Kč s DPH
449 Kč s DPH

KAPESNÍ KVÍZY JUNIOR - CHYTRÁ HLAVIČKA Cestovní hra

100 otázek o přírodě, kultuře, historii, technologiích a sportu vás zve na logickou zábavu.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

KAPESNÍ KVÍZY JUNIOR - ZVÍŘATA Cestovní hra

100 otázek pro malé milovníky zvířat.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Kouzelnická sada 75 kouzel

Parádní kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem a spoustou příslušenství pro připravení jedinečného kouzelnického představení. Balení obsahuje kouzelnický klobouk, příslušenství ke kouzlům a návod na 75 kouzel. Vhodné pro děti od 7let.
529 Kč s DPH
469 Kč s DPH

Labyrinth

Hledejte poklady v pohyblivém tajuplném labyrintu! Zasuňte kartu do hracího plánu a posouvejte zdmi a cestami při cestě za poklady a tajemnými bytostmi. Labyrinth – klasická hra...
699 Kč s DPH
629 Kč s DPH

MALÝ POSEROUTKA - 10 SEKUNDOVÁ VÝZVA Dětská hra

Připravit, pozor.... TEĎ! Greg a jeho kamarádi pro tebe přichystali ty nejbláznivější skopičiny.
669 Kč s DPH
602 Kč s DPH

MONOPOLY falešné bankovky

Tato verze známé hry Monopoly je podobná verzi Monopoly Cheaters. Příznivci si opět říkají: „Co mi ještě projde?“. V této nové verzi se setkáte s dekodérem, penězi Monopoly,...
899 Kč s DPH
759 Kč s DPH

MONOPOLY Stavitelé

Představujeme vám novou verzi Monopoly, kde strategie hraje hlavní roli! V nové hře Monopoly Stavitelé se nestaráte pouze o koupi budov – rovnou je budete stavět! Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí přesně jako v klasické verzi hry Monopoly. Ve hře se ale budete muset postarat o obchodování s pracovní silou a materiálem, abyste svoje budovy využili. Budovy ožívají přesně uprostřed hrací plochy!
999 Kč s DPH
849 Kč s DPH

Receptář prima nápadů - soubor her

20 her v jediné krabici. Halma, dáma, prší, mlýn, bláznivé i klasické Člověče a mnoho dalších super her pro děti i dospělé se schovávají v balíčku.
349 Kč s DPH
299 Kč s DPH

SEQUENCE HARRY POTTER Rodinná hra

Vytvořte řadu 5 žetonů, tedy SEQUENCI! Klasická, strategická hra s vašimi oblíbenými postavičkami kouzelnického světa Harry Pottera.
769 Kč s DPH
669 Kč s DPH