Hry pro děti od 5 let

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Labyrinth Junior Tlapková patrola

Hrdinové štěňat z Tlapkové patroly jsou ztraceni v labyrintu. Kdo je první najde? Posunováním bludišťových dlaždic vznikají nové cesty tam, kde předtím byly slepé uličky. Pouze...
699 Kč s DPH
629 Kč s DPH

OVCE A VLK & ZBOJNÍCI Cestovní hra

Soubor dvou her. Dokáží ovečky porazit vlka? V této hře procvičíte strategii a logické myšlení. V druhé hře Zbojníci zvítězí hráč, který nejrychleji projde zábavnou cestou plnou...
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

ThinkFun Rush Hour Junior hra

Zábavná logická skládačka pro jednoho hráče od 5 let. Pomoc, kamion se zmrzlinou je zablokován v dopravní zácpě! Vaším cílem je dostat ho ven dříve než zmrzlina roztaje. Vyberte si challenge kartu a umístěte auta a kamiony na hrací desku podle vyznačených pokynů. Posunujte ostatní auta a kamiony stranou, dokud není volná cesta k východu pro kamion se zmrzlinou.
449 Kč s DPH
389 Kč s DPH

ŽÍŽALKY & ZÁVODY Cestovní hra

Ve dvou veselých hrách budete uhánět co nejrychleji do cíle. Pomohou vám žebříky nebo vás zpomalí rozverné žížalky? Kdo bude mít více štěstí při silničním závodu s množstvím...
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

ANNA & ELSA 2 Dětská hra

Vydejte se s Elsou, Annou a jejich kamarády do magického lesa, plného kouzelné energie. Pomozte jim spojit kouzelné elementy vody, ohně, země a větru, abyste zachránili království Arendellské před prastarou magií.
299 Kč s DPH
259 Kč s DPH

Člověče nezlob se hra

Hra Člověče nezlob se pro 2 - 6 hráčů, vhodná od 6 let. Balení obsahuje 1 herní plán, 24 figurek v 6 barvách, 1 hrací kostku s obrázky, 1 pravidla.
169 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Člověče nezlob se, hra na cesty

Hra Člověče nezlob se pro 2 - 4 hráče vhodná od 6 let. Balení obsahuje 1 herní plán, 16 figurek ve 4 barvách, 1 hrací kostku s obrázky, 1 pravidla.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

DOPRAVNÍ ZNAČKY Pexeso, hra

Klasická paměťová hra, kde se snaží najít co nejvíce shodných dvojic.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Hra školou® - HRAVÉ ZLOMKY

Naučné hraní pro malé objevitele od 5 let do 10 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou poznávání zlomků tím, že přiřazují jednu polovinu kartičky se zlomkem k druhé půlce s...
179 Kč s DPH
159 Kč s DPH

Hra Mikádo

Velmi oblíbená nadčasová společenská hra pro všechny věkové kategorie - Mikádo.Tato hra vyžaduje dostatečnou míru soustředění a pevnou ruku.
129 Kč s DPH
99 Kč s DPH

Tlapková patrola DOMINO v plechové krabičce

Domino kostičky jsou jasně barevné a jsou na nich známí hrdinové Tlapkové patroly. V krabičce je 28 plastových dominových kostiček. Hra je vhodná pro 2 – 4 hráče a pro děti od 5 let.
259 Kč s DPH
229 Kč s DPH

HRA ČLOVĚČE NEZLOB SE na cesty Tlapková patrola

Společenská hra Člověče nezlob se v cestovní verzi a v provedení Paw Patrol.
249 Kč s DPH
199 Kč s DPH