Hry pro děti od 5 let

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Labyrinth Junior Tlapková patrola

Hrdinové štěňat z Tlapkové patroly jsou ztraceni v labyrintu. Kdo je první najde? Posunováním bludišťových dlaždic vznikají nové cesty tam, kde předtím byly slepé uličky. Pouze...
699 Kč s DPH
453 Kč s DPH

LOVCI POKLADŮ Dětská hra

V této hře se stáváte jedním ze 4 kapitánů, kteří soupeří o nalezení co největšího pokladu. K dispozici má každý pouze svou loď a 4 odvážné námořníky.
399 Kč s DPH
359 Kč s DPH

NALOŽ TATRU Dětská hra

Dětská hra z "tatrováckého světa" s variabilním poskládáním silnice, kartonovými náklaďáky Tatra a žetony zakázek, nákladů a paliva na cestu.
349 Kč s DPH
314 Kč s DPH

NOVÁ SPOLEČENSKÁ HRA PICTUREKA CZSK VERZE

Pictureka je vzrušující postřehová hra. Balení obsahuje 100 různých karet s úkoly rozdělenými do 3 kategorií. Najdete 5 širokých úsměvů během 30 vteřin? Všimnete si jako první...
549 Kč s DPH
426 Kč s DPH

OVCE A VLK & ZBOJNÍCI Cestovní hra

Soubor dvou her. Dokáží ovečky porazit vlka? V této hře procvičíte strategii a logické myšlení. V druhé hře Zbojníci zvítězí hráč, který nejrychleji projde zábavnou cestou plnou...
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

Soubor her z pohádky do pohádky

Kdo by neznal populární postavičky z večerníčků, jako jsou Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka, Malá Čarodějnice a Štaflík a Špagetka, které nakreslil p. Zdeněk Smetana.
599 Kč s DPH
479 Kč s DPH

ThinkFun Rush Hour Junior hra

Zábavná logická skládačka pro jednoho hráče od 5 let. Pomoc, kamion se zmrzlinou je zablokován v dopravní zácpě! Vaším cílem je dostat ho ven dříve než zmrzlina roztaje. Vyberte si challenge kartu a umístěte auta a kamiony na hrací desku podle vyznačených pokynů. Posunujte ostatní auta a kamiony stranou, dokud není volná cesta k východu pro kamion se zmrzlinou.
449 Kč s DPH
302 Kč s DPH

ŽÍŽALKY & ZÁVODY Cestovní hra

Ve dvou veselých hrách budete uhánět co nejrychleji do cíle. Pomohou vám žebříky nebo vás zpomalí rozverné žížalky? Kdo bude mít více štěstí při silničním závodu s množstvím...
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

ANNA & ELSA 2 Dětská hra

Vydejte se s Elsou, Annou a jejich kamarády do magického lesa, plného kouzelné energie. Pomozte jim spojit kouzelné elementy vody, ohně, země a větru, abyste zachránili království Arendellské před prastarou magií.
299 Kč s DPH
259 Kč s DPH

ČLOVĚČE NEZLOB SE- rodinná hra

Hra Člověče nezlob se pro 2 - 6 hráčů, vhodná od 6 let. Balení obsahuje 1 herní plán, 24 figurek v 6 barvách, 1 hrací kostku s obrázky, 1 pravidla.
169 Kč s DPH
149 Kč s DPH

Člověče nezlob se, hra na cesty

Hra Člověče nezlob se pro 2 - 4 hráče vhodná od 6 let. Balení obsahuje 1 herní plán, 16 figurek ve 4 barvách, 1 hrací kostku s obrázky, 1 pravidla.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

DOPRAVNÍ ZNAČKY Pexeso, hra

Klasická paměťová hra, kde se snaží najít co nejvíce shodných dvojic.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH