Ostatní 0-12 měsíců

Chrastítko, kolotoč i hračka na kočárek.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Kostky Fantazie

Sada 9ti kusů barevných kostek pro nejmenší děti z plastu. Čtyři různé druhy plastových kostek pro děti, které rozvijí motoriku dětí. Obsah balení: 9 kostek Materiál: Vyrobeno v ČR z kvalitního a nezávadného plastu. Cena je uvedena za 1 balení hračky. Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.
249 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Kostky se zvířátky 8

Sada osmi kusů barevných kostek pro nejmenší děti z plastu. Čtyři různé druhy plastových kostek pro děti, které rozvijí motoriku dětí. Hrací plastové kostky potěší všechny malé kluky i holčičky. Čtyři barvy s motivy zvířátek a spousta zábavy pro každý den. Tato didaktická hračka skvělým způsobem rozvine motoriku a fantazii vašich děti.
249 Kč s DPH
199 Kč s DPH

Opice svítící ve tmě plyš

Opička pomůže dětem snadno usnout a klidně spát. V noci svítí jako noční obloha plná hvězd. Když ji pstavíte na denní světlo nebo pod lampičku, vydrží ve tmě svítit i několik hodin. Díky suchému zipu jednoduše sepnete ruce i nohy k sobě. Velikost opice: 45 cm. Vhodné pro děti od 0 let.
549 Kč s DPH
459 Kč s DPH

Válec s rolničkou nafukovací Moje první zvířátka

Nafukovací válec podporuje lezení dětí a poskytuje oporu, která je základním předpokladem k tomu, aby se dítě pokoušelo postavit na nohy. Ve vnitřní části jsou tři rolničky, které při pohybu vydávají zvuk. Pro větší děti je válec vhodný např. k vodním hrátkám, v krabici, bez ftalátů a řádně certifikován. Rozměr: 42 x 23 cm Je vhodný od 6 měsíců.
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

Zábavná vodní podložka pro nejmenší

Podložku ve tvaru želvy stačí naplnit vodou a zábava může začít. Děti si mohou hrát se zvířátky, které jsou uvnitř podložky 5ks. Velmi oblíbená, nafukovací interaktivní podložka. Voda je v uzavřeném prostoru, dítě tak do styku s vodou nepříjde. Rozměr podložky: 84 x 61 cm, uvnitř podložky 5 ks plovacích zvířátek Rozměr krabice: 29 x 24 x 5 cm Vhodné pro děti od 6 měsíců.
399 Kč s DPH
329 Kč s DPH

Kačenky malé, bez ftalátů

Malé kačenky jsou vyrobeny z kvalitního nezávadného materiálu. Různé barevné provedení vhodné i pro nejmenší. Velikost 5x6x4.
69 Kč s DPH
49 Kč s DPH

Dětský magnetický prut 38 cm

Prut s magnetem a automatickým uvolněním šňůry při stisknutí tlačítka. Součástí 3 zvířátka k lovení. Délka prutu 38 cm.
159 Kč s DPH
139 Kč s DPH

Kubus pyramida II

Děvět kostek, které jdou skládat na sebe.
149 Kč s DPH
97 Kč s DPH

Vtech Lezoucí medvídek CZ

Rozkošný zvídavý medvídek povzbuzuje batolata i menší děti k pohybu a hře na podlaze. Po stisknutí srdíčka na zádech plyšáka, říká medvídek roztomilá slova a fráze a přitom pomalu leze.
1 099 Kč s DPH
883 Kč s DPH

Chrastítko - kousací kroužky

Tradiční a oblíbené chrastítko pro nejmenší. Kroužky se snadno drží, jsou lehké. Miminko upoutají svou barevností a pohybem.
59 Kč s DPH
49 Kč s DPH

Pyramida kulatá

Děvět kelímků, které jdou skládat na sebe.
149 Kč s DPH
97 Kč s DPH

Hajánek Méďa CZ Vtech

Hebký a měkký zářící medvídek pomůže dítěti se zklidnit a usnout. Stlačením látkových tlačítek uslyší dítě různé roztomilé věty, hudební zvuky nebo zvuky přírody.
779 Kč s DPH
679 Kč s DPH