Hračky pro nejmenší

Cotoons domeček, housenka, multifunkční hrací stůl, hudební kolotoč jsou hračky pro nejménší děti, které rozvíjejí sluch a jemnou motoriku.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fisher- Price PEJSKŮV OVLADAČ CZ

Nejen, že si vaše děťátko s touto interaktivní hračkou z řady Směj se a poznávej užije spousty zábavy, ale také se naučí něco nového! Hračka je vybavena tlačítky, které děti mohou mačkat a přehrává hudbu, kterou si zamilují.
549 Kč s DPH
449 Kč s DPH

Hrací zvířátko, 40 melodií

Hrací zvířátko na kolečkách. Pod 4 tlačítky různých barev a tvarů se ukrývá 40 dětských melodií.
279 Kč s DPH
249 Kč s DPH

Můj první smartphone

Mobilní telefon pro nejmenší se světelným a zvukovým efektem - melodie, hlasy zvířátek a další zvuky. Výška telefonu 13,5 cm.
279 Kč s DPH
239 Kč s DPH

Piáno se zvířátky

Piáno se zvířátky s různými zvuky a funkcemi: 8 hudebních nástrojů (piano, housle, trubka, klarinet, varhany, xylofon, ukulele, zvonky), 6 zvuků zvířat (kůň, ovečka, ptáček, pes,...
699 Kč s DPH
599 Kč s DPH

Zábavný dětský tablet

Zábavný tablet se světelnými a zvukovými efekty, hraje 20 melodií, různé zvuky zvířátek a zvuky piana.
399 Kč s DPH
242 Kč s DPH

Hajánek Méďa CZ Vtech

Hebký a měkký zářící medvídek pomůže dítěti se zklidnit a usnout. Stlačením látkových tlačítek uslyší dítě různé roztomilé věty, hudební zvuky nebo zvuky přírody.
799 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Little Love - Mluvící panenka - miminko CZ

Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají. Miminko se postupně "vyvíjí" od narození až do doby, kdy už si také samo zazpívá. Vhodné pro děti od 2 let.
1 399 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH