Disney Princezny

Najdete zde pohádkové panenky Disney Princes. Jsou tu Popelka, Locicka, Ariel, Růženka, Sněhurka či Pocahotas, ale i Aladdin a Jasmin …

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Disney Princess Blindbox

Pohádkami inspirované princezny se tentokrát ukrývají v balíčcích, ve kterých si děti rozbalí hned 2 překvapení.
149 Kč s DPH
129 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS mini - herní sada s POPELKOU

Tato rozkošná miniaturní herní sada není tím, čím se zdá. Sukně Popelky uvnitř skrývá celou královskou ložnici. Kromě panenky zde najdete postel, která se promění ve skříň, zrcadlo s toaletním stolkem, stoličku, převlékací zástěnu, 2 sukně a top, boty a hřeben, kus dortu a více. Najdete tu taky figurku kamaráda Cinderally – myšáka Guse.
639 Kč s DPH
549 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS mini panenka překvapení

Kterou Disney princeznu rozbalíte? Tato nová sada malých panenek se prodává v uzavřené krabičce. Každá panenka nosí snímatelný obleček, který lze kombinovat s jinými postavami v řadě. Vydávají se tři vlny za rok, z nichž každá obsahuje šest postaviček.
179 Kč s DPH
149 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka ARIEL

Panenka Ariel v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství. Nyní s novým ještě zářivějším živůtkem posetým třpytivými kamínky. Panenka Ariel zahrnuje také pásku do vlasů a boty. Výška panenky je 27 cm.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka ARIEL duhové překvapení

Disney princezna Ariel se vrhá na podvodní dobrodružství. Ariel v podobě malé mořské víly s ocasem, který se hýbe, jako by skutečně plavala. Skutečné kouzlo však vznikne, když ji namočíte do horké vody a každá část ocasu změní barvu a rozzáří se jako duha. Velikost panenky je cca 29 cm.
699 Kč s DPH
599 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka BELLA

Panenka Bella v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství. Nyní s novým ještě zářivějším živůtkem posetým třpytivými kamínky. Panenka Bella zahrnuje také pásku do vlasů a boty.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka JASMÍNA

Panenka Jasmína v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství. Nyní s novým ještě zářivějším živůtkem posetým třpytivými kamínky. Panenka Jasmína zahrnuje také pásku do vlasů a boty. Velikost panenky cca 29 cm.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka LOCIKA

Panenka Locika v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství. živůtkem posetým třpytivými kamínky. Panenka Locika zahrnuje také pásku do vlasů a boty.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka LOCIKA s dlouhými vlasy

Locika má ty nejdelší vlasy ze všech princezen Disney. Tato panenka má taky nejdelší vlasy ze všech módních panenek Disney – 45 centimetrů rozpuštěných blonďatých vlasů. Zahrnuje také hřeben, aby děti mohli vlasy česat.
599 Kč s DPH
499 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka POPELKA

Panenka Popelka v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství.Má živůtkem posetým třpytivými kamínky a také pásku do vlasů a boty.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka se zázračnými šaty

Plesové šaty těchto Disney princezen uvnitř skrývají celou šatní skříň včetně zradla. Každá sada obsahuje panenku, 2 oblečky, boty, doplňky a něco navíc. Vše můžete zabalit do pouzdra sukně a vzít s sebou pro hru na cestách. Sada pro jaro 2021 zahrnuje Ariel, Popelku a Tianu. Sada pro podzim 2021 zahrnuje Rapunzel a Bellu. Prodáváno samostatně.
299 Kč s DPH
249 Kč s DPH

DISNEY PRINCESS panenka SNĚHURKA

Panenka Sněhurka v oslňujících šatech je připravena na každé dobrodružství. Nyní s novým ještě zářivějším živůtkem posetým třpytivými kamínky. Panenka Sněhurka zahrnuje také pásku do vlasů a boty.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH