Fur Real zvířátka

Vyjící pes, klokanice Josefína, malé zvířátko, velké zvířátko, Blueberry medvěd. To jsou vaši zvířecí kamarádi Fur Real Friends.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

FurReal Blueberry medvěd

Připravte se , že se zamiluejte do rozkošného medvídka, který je jako živý! Medvídek má až 100+ zvukových kombinací.
2 799 Kč s DPH
2 199 Kč s DPH

FURREAL FRIENDS hladový mazlíček

Rozkošný balíček fantastických mazlíčků velikosti dlaně, které můžete krmit a opečovávat. Tito roztomilí fantastičtí mazlíčci mají barevné rozzářené oči, které mění barvu podle nálady (od hladu a nevrlosti přes radost a nadšení až po ospalost). Stisknutím tlačítka na zádech zamávají oboustrannými látkovými křídly a vydají roztomilý zvuk. Každý mazlíček se dodává s pamlskem, kterým ho můžete krmit.
559 Kč s DPH
489 Kč s DPH

FurReal Friends Klokanice Josefínka

Nejúžasnější máma zvířecího království a rodinný příběh plný úžasných funkcí, pečovatelských her a překvapení.
2 699 Kč s DPH
1 899 Kč s DPH

FurReal Friends Nemocná opička

Tato roztomilá opička je připravena na lékařskou prohlídku. Děti mohou pomocí stetoskopu poslouchat zvuky srdce a předstírat , že teploměrem měří teplotu. Svého opičího pacienta...
1 199 Kč s DPH
949 Kč s DPH

FURREAL FRIENDS pes GLAMALOTS

Majitelé mazlíčků je čím dál častěji oblékají do různých oblečků – a přesně o tom je také pes FurReal Big Wags. Tento pes se nemůže dočkat, až se projde po mole. Obsahuje oblečky a zkrášlující doplňky! Stejně jako všichni mazlíčci Walkalots i tato módní zvířátka dokážou chodit, vydávat zvuky, hýbat hlavou a dodávají se s vodítkem.
839 Kč s DPH
749 Kč s DPH

FurReal Friends Walkalots malé zvířátko

Hledá se někdo pro venčení domácích mazlíčků! Co může být zábavnější, než procházka s domácím mazlíčkem? Procházka se spoustou domácích mazlíčků! Z
398 Kč s DPH
339 Kč s DPH

FurReal Friends Peealots malé zvířátko

Tato malá domácí zvířátka se potřebují vyčůrat! Kolekce obsahuje tři roztomilé domácí mazlíčky. Dejte jim napít a pak je vezměte na procházku, aby se vyčůrala. Malá plyšová...
398 Kč s DPH
339 Kč s DPH

FurReal Friends Peealots velké zvířátko

Představujeme Peealots jako rozšíření úspěšné řady domácích mazlíčků na procházky! Kolekce zahrnuje roztomilého pejska a rozkošnou kočku.
729 Kč s DPH
589 Kč s DPH

FurReal Friends Poopalots malé zvířátko

Co může být zábavnější než procházka s partou domácích mazlíčků? Procházka, při které dělají hromádky!
398 Kč s DPH
379 Kč s DPH

FurReal Friends Poopalots velké zvířátko

Představujeme Poopalots jako rozšíření úspěšné řady domácích mazlíčků na procházky! Kolekce zahrnuje roztomilého psa a rozkošnou kočku.
729 Kč s DPH
599 Kč s DPH

FurReal Little Big Bites

Odvážíš se? Nikdy nevíš, co tě kousne, když strčíš prst do krabičky se zvířátkem od FurReal. Skvělá zábava a ty nikdy nevíš, kterého si přineseš domů! Ale je jen jeden způsob jak zjistit, co se ukrývá uvnitř!
169 Kč s DPH
139 Kč s DPH

FurReal Friends Walkalots velké zvířátko

Nyní se děti mohou stát skvělými pečovateli o domácí mazlíčky a sestavit si svoji skvělou smečku! Tato roztomilá, středně veliká plyšová zvířátka jsou dodávána s vodítkem sahajícím...
699 Kč s DPH
629 Kč s DPH