Fur Real zvířátka

Vyjící pes, klokanice Josefína, malé i velké zvířátko, Blueberry medvěd. Opička i kočka, které děti potěší. To jsou vaši zvířecí kamarádi Fur Real Friends.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

FurReal Friends Klokanice Josefínka

Nejúžasnější máma zvířecího království a rodinný příběh plný úžasných funkcí, pečovatelských her a překvapení.
2 699 Kč s DPH
1 899 Kč s DPH

FURREAL FRIENDS pes GLAMALOTS

Majitelé mazlíčků je čím dál častěji oblékají do různých oblečků – a přesně o tom je také pes FurReal Big Wags. Tento pes se nemůže dočkat, až se projde po mole. Obsahuje oblečky a zkrášlující doplňky! Stejně jako všichni mazlíčci Walkalots i tato módní zvířátka dokážou chodit, vydávat zvuky, hýbat hlavou a dodávají se s vodítkem.
839 Kč s DPH
759 Kč s DPH

PEEK-A-ROO INTERAKTIVNÍ ZVÍŘÁTKO

Hraj si s interaktivní Panda-Roo maminkou a v její klokaní kapse se probudí miminko v jedné z 10 různých náladách. Hrajte si, dovádějte, mazlete se a zvířátko se odmění až 150-ti...
1 699 Kč s DPH
1 529 Kč s DPH

FurReal Friends Walkalots malé zvířátko

Hledá se někdo pro venčení domácích mazlíčků! Co může být zábavnější, než procházka s domácím mazlíčkem? Procházka se spoustou domácích mazlíčků! Z
398 Kč s DPH
339 Kč s DPH

FurReal Friends Peealots malé zvířátko

Kolekce obsahuje tři malé roztomilé domácí mazlíčky. Dejte jim napít a pak je vezměte na procházku, aby se vyčůrala. zvířátka jsou dodávána i s vodítkem sahajícím až na podlahu a spojovacím článkem, který je kompatibilní se systémem Walkalots (každé zvířátko se prodává samostatně).
399 Kč s DPH
339 Kč s DPH

FurReal Friends Peealots velké zvířátko

Představujeme Peealots jako rozšíření úspěšné řady domácích mazlíčků na procházky! Kolekce zahrnuje roztomilého pejska a rozkošnou kočku.
729 Kč s DPH
659 Kč s DPH

FurReal Friends Poopalots malé zvířátko

Co může být zábavnější než procházka s partou domácích mazlíčků? Procházka, při které dělají hromádky! Kolekce obsahuje tři roztomilá domácí zvířátka; krmte je pochoutkami a pak můžete stisknout jejich ocasy, aby vykonala potřebu. Zvířátka jsou také dodávána s vodítkem, které je kompatibilní se systémem Walkalots (každé zvířátko je prodáváno samostatně).
419 Kč s DPH
369 Kč s DPH

FurReal Friends Poopalots velké zvířátko

Představujeme Poopalots jako rozšíření úspěšné řady domácích mazlíčků na procházky! Kolekce zahrnuje roztomilého psa a rozkošnou kočku. Krmte je pochoutkami a pak je vezměte na procházku, aby udělali hromádku. Nezapomeňte použít lopatku na hovínka, která je přibalena pro snadný úklid!
729 Kč s DPH
659 Kč s DPH

FurReal Little Big Bites

Odvážíš se? Nikdy nevíš, co tě kousne, když strčíš prst do krabičky se zvířátkem od FurReal. Skvělá zábava a ty nikdy nevíš, kterého si přineseš domů! Ale je jen jeden způsob jak zjistit, co se ukrývá uvnitř!
169 Kč s DPH
139 Kč s DPH

FurReal Friends Walkalots velké zvířátko

Nyní se děti mohou stát skvělými pečovateli o domácí mazlíčky a sestavit si svoji skvělou smečku! Tato roztomilá, středně veliká plyšová zvířátka jsou dodávána s vodítkem sahajícím až na podlahu a se spojovacím článkem pro přidání 2 dalších zvířátek z řady Lil' Wags (každé zvířátko je prodáváno samostatně). Kromě pohybu pružným ocasem a charakteristické houpavé chůze se zvířátka z řady Big Wags vyznačují také tím, že vydávají zvířecí a legrační zvuky (díky čemuž je procházka o mnoho realističtější).
729 Kč s DPH
659 Kč s DPH