Barbie

Barbie vždy jiná, jak ji znáte? Balerína, dlouhovláska, chůva, v plavkách, kouzelná víla, princezna, modelka, nevěsta, mořská panna, prostě panenka s překvapením. Ken jako ženich, má různá povolání i on je model. Mají dům, pěkný nábytek, bazén, kabriolet a samozřejmě i miminko. Malá panenka Chelsea je také super.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

Barbie DŮM SNŮ SE SKLUZAVKOU A NOVÝM VÝTAHEM

Připoj se k panence Barbie® a vydej se na průzkum jejího domu snů! Dům je více než 90 centimetrů vysoký a 120 centimetrů široký a ukrývá tolik zajímavých příběhů.
9 499 Kč s DPH
7 599 Kč s DPH

BARBIE elegantní KABRIOLET

Vyraž na cestu ve sportovním kabrioletu se staženou střechou! Tento elegantní kabriolet je vytvořen přímo v originálním stylu panenky Barbie. Panenka není součástí balení.
899 Kč s DPH
759 Kč s DPH

Barbie CHELSEA BALETKA HERNÍ SET

Přenes se spolu s panenkou Chelsea™ do světa baletek a tance a vyzkoušej si, co obnáší být baletkou. Vydej se s panenkou Chelsea™ na trénink a pomoz jí připravit se na vystoupení.
849 Kč s DPH
699 Kč s DPH

Barbie - KEN A POVOLÁNÍ HERNÍ SET

Připoj se ke Kenovi a užijte si společně spoustu zábavy. Tato kolekce herních setů Ken v povolání přináší malým profesionálkám možnost vyzkoušet si několik povolání.
899 Kč s DPH
799 Kč s DPH

Barbie - MODEL KEN

Panenky z kolekce Model Ken jsou vždy v pohodě, protože se ve svém módním oblečení podle svého vkusu cítí opravdu dobře. Kenové vypadají ve svých univerzálních oblečcích s vhodnými botami velice elegantně
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Barbie BALERÍNA

Staň se středem pozornosti s těmito překrásnými Barbie® balerínami (prodávají se samostatně), které jsou připravené ovládnout jeviště.
399 Kč s DPH
349 Kč s DPH

Barbie COLOR REVEAL se zvířátkem

Tuto kolekci panenek Barbie® Color Reveal si zajisté zamilují všechny malé milovnice překvapení. Objev novou Barbie® s maximálním překvapením!
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Barbie COLOR REVEAL CHELSEA VLNA 3

Tuto kolekci panenek Chelsea™ Color Reveal si zajisté zamilují všechny malé milovnice překvapení. V každém balení na tebe čeká panenka a doplňky, avšak vzhled panenky zůstane překvapením až doposledního okamžiku.
399 Kč s DPH
359 Kč s DPH

BARBIE COLOR REVEAL VLNA 4

Tuto kolekci panenek Barbie® Color Reveal si zajisté zamilují všechny malé milovnice překvapení. V každém balení na tebe čeká panenka oblečená do stylového oblečku, avšak její vzhled je překvapením až do posledního okamžiku.
599 Kč s DPH
529 Kč s DPH

Barbie DOPLŇKY

Užij si klasické příběhy s těmito sety, které jsou nadupané doplňky pro tvou panenku Barbie®! Každý set obsahuje 12 nádherných doplňků, které zaručují nekonečné množství zábavy.
199 Kč s DPH
179 Kč s DPH

BARBIE Dreamhouse Adventures

Panenka Barbie®, která je inspirována dobrodružstvími ze seriálu Barbie™ Dreamhouse Adventures.
449 Kč s DPH
379 Kč s DPH

BARBIE DŮM

Útulný dům Barbie® je jako stvořený pro víkendový odpočinek. Jakmile do něj vstoupíš, ocitneš se v malé kuchyňce se zabudovaným dřezem a troubou.
1 299 Kč s DPH
999 Kč s DPH