Dečky, sedátka...

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

Fisher-Price DEČKA pro aktivní zábavu 2v1

S dečkou pro aktivní zábavu si váš malý objevitel užije zábavu doma i na cestách! Nastavitelná hrazdička s hračkami má na každé straně jiný vzor a můžete ji zvednout pro hraní vleže nebo sklopit, když vaše miminko leží na bříšku. Jeho tělíčko dostane pěkně zabrat, jak se na bříšku bude snažit zvednout, aby si mohlo hrát.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price HNÍZDEČKO i na cesty

Lze je využít jak venku, tak uvnitř! Dvě barevné hračky mohou být zavěšeny nad hlavu děťátka a tím podporovat oční fixaci nebo být přesunuty blíže tak, aby je mělo v dosahu ručiček. Kdykoliv budete připraveni k odchodu, stačí jen postýlku složit, vzít za rukojeti a vyrazit! Rozvoj smyslů je u dětí v tomto věku velmi důležitý. Tím, že se děti snaží dosáhnout na hračky nad sebou, si rozvíjejí motoriku. Měkké polstrování a stínění proti slunci. Rozměry: 81 x 56 x 15 cm. Dobrá stabilita.
2 999 Kč s DPH
2 599 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA do tašky

Hrací dečka s mořskými motivy a dvěma lehkými hrazdičkami, lze lehce složit do tašky na pleny nebo kapsy kočárku! Čtyři rozkošné hračky mořských zvířátek povzbuzují všechny malé badatele, aby se na ně pokusili dosáhnout, plácnout je nebo kousnout do nich a to vše lze složit a vzít na cestu s sebou. Rozmanité materiály a zvuky podporují rozvoj hmatových a sluchových smyslů vašeho děťátka.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price DEČKA Panda

Fisher-Price Hrací dečka panda poskytne vašemu děťátku skvělé místo, kde může pást koníčky a zažít spoustu zábavy doma nebo na cestách. Plyšová a tvarovaná podložka má vestavěný měkký klínek, který pomáhá podepřít vaše maličké během pasení koníčků.
999 Kč s DPH
3 299 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA 5 smyslů

Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš malý badatel či badatelka může kdykoliv vyrazit s dečkou, která dokáže plně zaměstnat jeho smysly, na dobrodružství. Její součástí je také díl určený na pasení koníčků
1 899 Kč s DPH
1 699 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA RAINFOREST friends

Hrací dečka je jednou z ideálních prvních hraček pro vaše děťátko. Nad dečkou jsou dvě měkké hrazdičky, na které můžete libovolně zavěsit pět krásných barevných hraček. Dítě, ležící pod hračkami na dečce, se na ně kouká a může si s nimi hrát. Pokud se chystáte jít například ven, hračky je možné vzít kamkoliv s sebou. Navíc je tu ještě hudební hračka v podobě roztomilého lvíčka, která má dva zvukové módy, které oba přehrávají hudbu celých 1 minut a děťátko výborně zabaví.
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA s aktivitami

Hrací dečka nabízí téměř 120 cm místa pro vaše děťátko, které jej může prozkoumávat, zatímco leží a hraje si, pase koníčky nebo sedí a pozoruje vše kolem sebe. Dečka obsahuje 7 hraček včetně zrcátka a odolných hraček, které jsou připevněny k odnímatelné hrazdičce. A k tomu všemu ještě tahací zmrzlinářské auto, které přehraje až 25 minut hudby. Jak vaše děti rostou, dečka se stane dráhou, po které batolata mohou přesouvat vozidla z farmy přes zasněžené vrcholky hor až do města.
1 899 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA s Lenochodem

Trávit čas s Fisher-Price® Hrací dečkou s lenochodem je okouzlující zážitek, který může přinést spoustu krásných a nečekaných překvapení.
1 499 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH

Fisher-Price MASÁŽNÍ DEČKA Baby Bunny

Fisher-Price® Masážní dečka pro miminko obsahuje měkkou podložku, na které váš drobeček pohodlně leží během masáže. Podložka je vyrobena z omyvatelného vinylu a je povlečena do příjemného potahu. V setu se dále nachází polštářek pod bříško, který podepře miminko, zatímco rodiče masírují jeho zádíčka. V balení je i brožura s instrukcemi, která provede rodiče základními technikami dětských masáží. Součástí je i kousátko, které zabaví děťátko během masáže. Potah je možné svléci a vyčistit podle potřeby.
1 299 Kč s DPH
1 049 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO TERRAZZO

Sedátko Terrazzo se mírně houpe podle přirozených pohybů vašeho děťátka a navíc stisknutím tlačítka umí spustit uklidňující vibrace. Sedátko má 2 pozice a je určeno pro maximální hmotnost dítěte 9 kg. Používejte od narození dítěte do doby, než je dítě schopné se samo posadit. Rozměry: cca 61 × 48 × 51 cm Nosnost: 9 kg Hmotnost: cca 2,5 kg Baterie: 1 x D LR20 (nejsou součástí balení) Výrobce: Mattel Licence: Fisher Price Věk: 0+
1 599 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO TERRAZZO se stříškou

Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stříškou je extra pohodlné rozkládací sedátko pro nejmenší, které roste s vaším děťátkem od novorozence po batole. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi a dvěma zvířátky nad hlavou. Jakmile vaše děťátko povyroste, můžete jednoduše odstranit hrazdičku s hračkami a přeměnit sedátko na křesílko pro batolata (max. do 18kg). S opěradlem, které lze nastavit do dvou poloh, potahem, který lze prát v pračce, lehkým rámem, který lze složit a vzít kamkoliv sebou je toto sedátko skvělým místem na sezení.
2 699 Kč s DPH
2 299 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO ZVÍŘÁTKA z džungle

Sedátko od miminka po batole můžete nejdříve použít jako uklidňující houpátko pro nemluvňata, nebo nehybné sedátko se dvěma zvířátky nad hlavou, na které může děťátko sahat. Poté, jak vaše děťátko roste, můžete odstranit hrazdičku s hračkami a změnit sedátko na křesílko pro batolata (do 18 kg)!
2 499 Kč s DPH
2 199 Kč s DPH