Dečky, sedátka...

Hrací dečky pro nejmenší děti,rozvíjí smysly i motoriku. Batolata již využijí sedátko.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Balení

Fisher-Price DEČKA pro aktivní zábavu 2v1

S dečkou pro aktivní zábavu si váš malý objevitel užije zábavu doma i na cestách! Nastavitelná hrazdička s hračkami má na každé straně jiný vzor a můžete ji zvednout pro hraní vleže nebo sklopit, když vaše miminko leží na bříšku. Jeho tělíčko dostane pěkně zabrat, jak se na bříšku bude snažit zvednout, aby si mohlo hrát.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA do tašky

Hrací dečka s mořskými motivy a dvěma lehkými hrazdičkami, lze lehce složit do tašky na pleny nebo kapsy kočárku! Čtyři rozkošné hračky mořských zvířátek povzbuzují všechny malé badatele, aby se na ně pokusili dosáhnout, plácnout je nebo kousnout do nich a to vše lze složit a vzít na cestu s sebou. Rozmanité materiály a zvuky podporují rozvoj hmatových a sluchových smyslů vašeho děťátka.
999 Kč s DPH
899 Kč s DPH

Fisher-Price DEČKA Panda

Fisher-Price Hrací dečka panda poskytne vašemu děťátku skvělé místo, kde může pást koníčky a zažít spoustu zábavy doma nebo na cestách. Plyšová a tvarovaná podložka má vestavěný měkký klínek, který pomáhá podepřít vaše maličké během pasení koníčků.
999 Kč s DPH
3 299 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA 5 smyslů

Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš malý badatel či badatelka může kdykoliv vyrazit s dečkou, která dokáže plně zaměstnat jeho smysly, na dobrodružství. Její součástí je také díl určený na pasení koníčků
1 899 Kč s DPH
1 699 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA RAINFOREST friends

Hrací dečka je jednou z ideálních prvních hraček pro vaše děťátko. Nad dečkou jsou dvě měkké hrazdičky, na které můžete libovolně zavěsit pět krásných barevných hraček. Dítě, ležící pod hračkami na dečce, se na ně kouká a může si s nimi hrát. Pokud se chystáte jít například ven, hračky je možné vzít kamkoliv s sebou. Navíc je tu ještě hudební hračka v podobě roztomilého lvíčka, která má dva zvukové módy, které oba přehrávají hudbu celých 1 minut a děťátko výborně zabaví.
1 199 Kč s DPH
999 Kč s DPH

Fisher-Price HRACÍ DEČKA s aktivitami

Hrací dečka nabízí téměř 120 cm místa pro vaše děťátko, které jej může prozkoumávat, zatímco leží a hraje si, pase koníčky nebo sedí a pozoruje vše kolem sebe. Dečka obsahuje 7 hraček včetně zrcátka a odolných hraček, které jsou připevněny k odnímatelné hrazdičce. A k tomu všemu ještě tahací zmrzlinářské auto, které přehraje až 25 minut hudby. Jak vaše děti rostou, dečka se stane dráhou, po které batolata mohou přesouvat vozidla z farmy přes zasněžené vrcholky hor až do města.
1 899 Kč s DPH
1 599 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO TERRAZZO

Sedátko Terrazzo se mírně houpe podle přirozených pohybů vašeho děťátka a navíc stisknutím tlačítka umí spustit uklidňující vibrace. Sedátko má 2 pozice a je určeno pro maximální hmotnost dítěte 9 kg. Používejte od narození dítěte do doby, než je dítě schopné se samo posadit. Rozměry: cca 61 × 48 × 51 cm Nosnost: 9 kg Hmotnost: cca 2,5 kg Baterie: 1 x D LR20 (nejsou součástí balení) Výrobce: Mattel Licence: Fisher Price Věk: 0+
1 599 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO TERRAZZO se stříškou

Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stříškou je extra pohodlné rozkládací sedátko pro nejmenší, které roste s vaším děťátkem od novorozence po batole. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi a dvěma zvířátky nad hlavou. Jakmile vaše děťátko povyroste, můžete jednoduše odstranit hrazdičku s hračkami a přeměnit sedátko na křesílko pro batolata (max. do 18kg). S opěradlem, které lze nastavit do dvou poloh, potahem, který lze prát v pračce, lehkým rámem, který lze složit a vzít kamkoliv sebou je toto sedátko skvělým místem na sezení.
2 699 Kč s DPH
2 299 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO ZVÍŘÁTKA z džungle

Sedátko od miminka po batole můžete nejdříve použít jako uklidňující houpátko pro nemluvňata, nebo nehybné sedátko se dvěma zvířátky nad hlavou, na které může děťátko sahat. Poté, jak vaše děťátko roste, můžete odstranit hrazdičku s hračkami a změnit sedátko na křesílko pro batolata (do 18 kg)!
2 499 Kč s DPH
2 199 Kč s DPH

Fisher-Price SEDÁTKO růžové

Vaše miminko v kojeneckém věku nejdříve využije sedátko jako houpací nebo pevné křesílko. Nad hlavičkou se mu budou pohupovat hračky pověšené na hrazdičce. Jakmile děťátko trochu povyroste, můžete jednoduše a pohodlně odstranit hrazdičku s hračkami a přeměnit křesílko na sedátko pro batolata!
2 499 Kč s DPH
2 199 Kč s DPH

Fisher-Price POLŠTÁŘEK pod bříško s pianem

Hebký polštářek Fisher-Price®, který slouží jako opora pod bříško, je zároveň připojený k měkkému pianu. Světýlka a hudba poskytují rozptýlení, které zabaví děťátko pasoucí koníčky na hodně dlouho. Hračka nabízí 20 minut hudby a 3 různé režimy hry - 1. hudba, 2. zvuky zvířat a 3. piano. Pianko roste s děťátkem, které si jej po odpojení od polštářku může vzít kamkoliv s sebou, ať už doma nebo na cesty. Dvě odpojitelné hračky - kousátko notička a tamburína - zajistí zábavu navíc.
1 299 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH

Fisher-Price dětské SEDÁTKO

Pořádně se pohoupejte! Fisher-Price sedátko se jemně houpe díky přirozeným pohybům vašeho děťátka. Stisknutím tlačítka vytváří uklidňující vibrace. Pokud si chce vaše děťátko hrát, může využít hrazdičku se třemi zvířecími kamarády a užít si plno zábavy, když se snaží na ně dosáhnout nebo je plácnout!
1 499 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH